DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
08.05.2006
Dlouhých sedm let se dj Carrione aka Diesel Phunk aktivně pohybuje na české taneční scéně, ale až teprve nyní spouští svou webovou prezentaci na adresách www.djcarrione.com a www.dieselphunk.com.

Datum úterý 9.5.2006 je dnem, kdy se již tak bohatá rodinu tzv. dj webů rozroste o nový přírůstek. Záře vašich monitorů poprvé zobrazí informace rozplétající nevědomost okolo postavy mnohým tolik známé z plakátů a rádií, okolo postavy dje zastoupeného portálem MIX.cz a nově i agenturou Czech Dance, okolo postavy dje Carrione aka Diesel Phunk.

Ač se jedná o nově vzniklou prezentaci, tak za ní nehledejte žádného začínajícího dje. Dj Carrione aka Diesel Phunk je již zkušeným a ostříleným matadorem českého klubového života, který rozhodně má co nabídnout. Ale dost! Pojďme si blíže přiblížit, co na zmíněných webech nalezneme.

Webové stránky podrobněji

Ač z názvů by se mohlo zdát, že se jedná o dvě zcela rozdílné prezentace, tak opak je pravdou. Jak www.djcarrione.com, tak i www.dieselphunk.com jsou jedeným webovým prostorem, jež návštěvníkům nabídne ucelený zdroj informací v celkem devíti sekcích.

Sekce webu:

  • News
  • Dates
  • Gallery
  • Biography
  • Top 10
  • Downloads
  • Guestbook
  • Press
  • Contact

News – v tomto případě se jedná o vstupní stránku celého webu, která návštěvníkům nabídne nejen možnost získat nejnovější informace okolo dj Carrione aka Diesel Phunk, ale bude zde i interaktivní pole zobrazující nejbližší termíny hraní, nejnovější fotografie z klubů, nejnovější hudební záznamy. V neposlední řadě se zde budou návštěvníci moci do mailingu, který bude mailem informovat o žhavých novinkách.

Dates – přehled aktuálních i starších termínů djských vystoupení řazený po měsících

Gallery – přehled fotografických galerií z vystoupení, opět řazený po měsících

Biography – podrobné informace o dji Carrione aka Diesel Phunk

Top 10 – zde čtenáři pravidelně naleznou aktuální nejoblíbenější hrané skladby dle hudebních stylů Techno, House a Trance

Downloads – sekce zaměřená na ukázky a prezentace nejen z djských vystoupení. Jelikož je tato sekce hlouběji rozdělena na audio, video a graphics, tak zde mohou návštěvníci očekávat navíc i krátká videa z vystoupení či bonusy v podobě tématických počítačových pozadí, plakátů apod.

Guestbook – jak již název napovídá, tak zde se budou moci návštěvníci vyjádřit na adresu dj Carrione aka Diesel Phunk

Press – sekce zaměřená na kontakt s médii. V této sekci budou volně ke stažení jak jednotlivé tiskové zprávy, tak i fotografie určené pro tisk.

Contact – kontaktní údaje na dje Carrione aka Diesel Phunk

Co více dodat? Od úterního rána budete mít možnost poznat, poslechnout si nebo vyjádřit svůj názor na dje Carrione aka Diesel Phunk pouze jediným úkonem, kterým je navštívení jeho webové prezentace na adresách www.djcarrione.com a www.dieselphunk.com.

© 2006 DJ Carrione