DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
26.03.2008
Na nadcházející sobotu jsem byl pozván do Děčínského klubu Aréna, kde vystoupím na noci Pure Devotion po boku dje De Seana. Celá noc tentokráte bude ve znamení trance a samozřejmě i dobré nálady, takže úsměvy sebou!!!

DJ De Sean - profil

S DJingem začal už ve svých 16 letech kdy se poprvé postavil za gramofony a rozhodl se naplno angažovat ve světě elektronické hudby. Již od počátku věděl že jeho hlavním preferovaným stylem bude trance.

Po několika menších hostování na severu Čech a na západě se setkává s ostříleným DJ Icem. Nabízí mu ihned šanci ukázat se na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, kde byl zařazen do doprovodmého programu.Vtažen do světa showbyznysu a celebrit předvádí svůj set nabitý progressive trancem v Chebu,Aši nebo populárním Music clubu Dyleň v Mariánských lázních.

V únoru 2005 odlétá do Asie do Vietnamu, kde se setkává se skupinkou Djů, kteří také holdují tomu samému stylu, a tak se zrodí projekt pod jménem "Trance vision". První vystoupení proběhne v music clubu Linkin a poté v největším Clubu v Hanoi New Century. Jejich progresivní styl sklízí úspěchy publika, jež je přesycený fádním americkým popem a chtějí okusit něco nového. Zanedlouho odlétá předvést svoje umění i do Číny, kde si zahraje po boku známých japonských DJs.

Po návratu do Čech si dává pár měsíců pauzu až do doby, kdy začne hrát v děčínském clubu Kotva. Několik měsíců od comebacku si ho všímá stále více lidí a odchází z clubu Kotva do konkurečního a v současnosti nejpopulárnějšího klubu v Děčíně Aréna, kde má možnost naplno rozvinout svůj um a předvést doopravdy co v něm je. Společně s dalším residentním djem D.A.W.E. tvoří dvojku, kteří to roztáčejí ve znamení elektronické hudby.

© 2006 DJ Carrione