DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
02.04.2008
Nadcházející víkend mě budete moci zastihnout za gramofony po obě noci. O páteční noci navštívím pražský klub Touster a v sobotu si udělám výlet do Hoškovic u Mnichova Hradiště.

Páteční klubová noc v pražském klubu Touster bude pod patronací nově vznikajícího rádia Infinity, které zde premiérově představí některé tváře ze svého týmu, jež se rovněž postarají o hudební náplň večera. Kdo konkrétně se objeví za gramofony a rozvlní vaše těla zatím ponechme pod rouškou tajemství, ale nebojte se, již zítra vám prozradím bližší informace. Každopádně okruh djs je jasný Bon Finix, Rescue, Sirius, Marek Řeřicha, Kactus, Laydee Jane, DJane Petra a má osoba.

Sobotní noc má již své notičky pěkně uspořádány. Noc s názvem Techno circus představí v Hoškovicích u Mnichova Hradiště pouze dva dje a to mou osobu společně s pardubickým vinylovým mágem Mike Goldfinchem. Název noci už dopředu naznačuje co se pravděpodobně bude hrát, ovšem nenechte se zmást, protože vy si určíte hudební styl, který budete chtít slyšet a my na to budeme připraveni. Vybírat můžete z techna, tech-trance, house, elektra a breakbeatu.

© 2006 DJ Carrione