DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
09.04.2008
Na poslední dubnový pátek 25.4.2008 si pražský klub Vertigo pro své návštěvníky připravil další díl noci Czech Dance, tentokráte opět v narozeninovém hávu, takže šampaňské poteče proudem. Oslavencem tentokráte bude dj Nifty, který se již nyní těší na vaše gratulace.

Někdo slaví narozeniny skromně v kroužku rodiny, jiný se o svůj den hodlá podělit s přáteli a najdou se i tací, kteří svou oslavu narozenin pojmou jako svátek všech zábavychtivých. Nifty patří bezesporu k poslední jmenované skupině, což podpoří oslavou v pražském klubu Vertigo, která se bude konat poslední dubnový pátek roku 2008.

Na programu večera budou tradiční hudební kejkle djs sdružujících se pod bookingem Czech Dance, konkrétně sličné MeryEn, vždy pozitivně naladěného dj Dauna, showmena Carrione aka Diesel Phunka a v neposlední řadě i oslavence noci dj Niftyho.

Kromě hudební nadílky, která se ponese v duchu svižného progressive, dle nálady osazenstva klubu říznutého trancem a housem, vás čeká i osvěžení v podobě fireshow v podání Pekelného Ondry Víta, který již nejednou prokázal svůj um a smysl pro show.

Pozvánka letí k vám a je jen na vás, zda se přijdete bavit. Vstupné na akci je zdarma a každý kdo prahne po bujarém veselí je vítán. Tak tedy pátek 25.4.2008 pražský klub Vertigo a noc Czech Dance.

Nifty Birthday Party
Pá 25.4.2008
Club Vertigo, Havelská 4 - Praha 1
DJs:
Nifty, Carrione aka Diesel Phunk, MeryEn, Daun
Special: exclussive fire show by Ondřej Vít
Vstupné zdarma

© 2006 DJ Carrione