DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
16.06.2008
V sobotu 21. června zamíří oblíbená noc Extravaganza do kolínského dance clubu Očko, kde se rozpoutá létem vonící mejdánek a to za každého počasí. Taktovku noci budou mít pevně v držení djs Carrione aka Diesel Phunk a B.One.K, jejichž jména jsou mimo jiné spojena i s legendárním podnikem MC Veltruby.

Sobota 21. června a kolínský dance club Očko, toto jsou aktuální údaje další zastávky taneční Extravaganzy, která rozhodně dostojí svému dobrému jménu a opět nabídne pořádný kopec zábavy, osvědčených hitů i absolutních novinek světové taneční scény. Průvodci touto nocí vám budou letně naladění djs Carrione aka Diesel Phunk a B.One.K, kteří si touto nocí rovněž připomenou dnes již legendární podnik MC Veltruby, jež ve své době vévodil taneční scéně na kolínsku. Však si vzpomeňte kolik nejen letních mejdánků jsme si tam spolu užili!

Dalšími kdo se budou starat o vaši zábavu bude pražská dvojice K.I.F.L.I. & Carrasco, kteří se rozhodně nehodlají nechat zahanbit a už teď pečlivě připravují i své hudební lahůdky do sobotní koláže.

Carrione aka Diesel Phunk


dá se říci, že hudební rétorika není této osobnosti zcela cizí, však zkušenosti jsou čerpány z vystoupení nejen v českém klubovém prostředí. Tento dj za dobu svého devítiletého působení na taneční scéně okusil mnoho rolí a prošel hudebním vývojem od počáteční techno euforie přes jemné vlnění house až po dnešní polohu univerzálního dje pracujícího s publikem za přispění toho nejlepšího z house, trance, techtrance a progressive. Pohlédnete-li do minulosti naleznete jméno tohoto dje v programech bezpočtu klubů v čele s pražskou dvojicí Mecca a Radost FX, či kolínským MC Veltruby. Toto jméno rovněž naleznete ve spojení s radio show Blobal beat na mexickém rádiu Masmusic.

B.One.K


doslova jako fantom klubových nocí působí dj B.One.K, který se velmi rád pohybuje ve středu dění. Mnohdy ve skrytu davů se oddává atmosféře hudební scény, ovšem pokud je vpuštěn za gramofony, tak se stává toreadorem krotícím býky v podobě gramofonů. V tento moment očekávejte čistou show, díky které si B.One.K u mnohých vysloužil přezdívku Scratchmaster Morris. O showmenství dj B.One.K jste se nejednou mohli přesvědčit i v legendárním podniku MC Veltruby, s nímž bylo jméno B.One.K pevně spojeno, protože právě B.One.K stál organizačně za většinou z v tomto klubu proběhnutých akcí.

K.I.F.L.I.


funky, tribal house či techno naleznete v recordbagu tohoto dje, jehož bližší setkání s hudební scénou začalo v roce 1999. Dnes tento mladý dj pořádá po mnoha zdaleka nejen pražských klubech klubové noci pod názvem Ambience.

Carrasco


Carrasco je zosobněním talentovaného dje, jehož srdce tepe v rytmech trance a tech-trance. V jeho podání můžete očekávat nespoutanou energii živenou melodickými výlety do světa hudebních vizí. Jeho pojetí hudby dokáže pohladit po duši a zároveň pěkně prásknout bičem.

V sobotu 21. června na nás nezapomeňte a doražte do kolínského Očka, protože tam proběhne nespoutaná jízda!

© 2006 DJ Carrione