DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
03.07.2008
Již zítra to vypukne! Již zítra odstartuje festival Route 333 nedaleko Pardubic, který nabídne hudbu, sporty, něco k pití a v případě pěkného počasí i koupání. Já na tomto festivalu vystoupím celkem ve dvou hodinových vystoupeních, která proběhnou v sobotu a neděli úderem čtvrté hodiny ranní.

Co festival nabídne?

Jedná se multižánrový festival nacházející se jen 200m od písáku Oplatil u Pardubic-známý jako „Hrádek“ takže o koupaní nouze nebude, jak z plavkami tak i bez. Pro nadšence letních sportů bude v těsné blízkosti druhého podia několik sportovišť a to nohejbal, volejbal a petanque přičemž tuto hru vám ještě ukážeme ve velice netradiční podobě. Petanquové koule budou natřeny UV aktivní barvou stejně tak jako hranice hřiště v noci pak celé hřiště rozsvítíme UV-halogeny, což umožní hru i za zcela tmavé noci. Pochopitelně budou na místě fotbálky a to 3 klasické a 3 španělské. Pokud Vám během toho všeho vyhládne nemějte obavu, protože na místě bude i steak gril na dřevo a o kvalitu masa se budou starat kuchaři z cateringové společnosti. Ve dne bude k osvěžení připravena škála tradičních, ale i téměř neznámých nápojů včetně míchaných. V noci pak bude sortiment omezen o míchané nápoje. Po celou akci budou na místě i prodejní stánky Groweshopu, Djshopu a tvořivého krámku s ručně vyráběnou kolekcí. Všechna prodejní místa budou ve stanech a jejich velikost umožní se schovat před případným deštěm. Na akci se nejlépe dostane svým vozem, který zaparkujete přímo u hl. podia. O parkoviště tak i o stanování nebude nouze.

Hudební produkce je rozdělena na 2 podia. Na hlavní scéně tak během pátečního dne vypukne nefalšovaný REDRUM jak ho znáte z Pardubické RC Ponorky. V sobotu něco po poledni přijde blok živých vystoupení kapel, mc‘s a instrumentálních skladeb. Tento live blok skončí lehce po setmění a až do nedělního poledne se opět můžete těšit na taneční styly, které ovšem oproti páteční noci přitvrdí. Druhé podium Vám pak nabídne 48 hodin pekelné muziky v podání dj‘s Pekelnejho baru v Praze. Toto podium bude zároveň moderátorským stanovištěm pro všechny sportovní disciplíny. Na obou podiích bude dostačující zvuk i světelná technika. Hlavní scénu bude dotvářet videoprojekce a velké množství originálních dekorací. Závěrem bych rád uvedl a poprosil všechny potenciální návštěvníky, aby respektovali zákaz vnášení zbraní a alkoholu do prostoru akce

Kudy na festival?


Festival ROUTE 333


pískovna Oplatil ve Starých Ždánicích u Pardubic
04-06.07.2008

Start: 12:00 h. / 04.07.2008
Konec: 12:00 h. / 06.07.2008
Vstup: DobrovolnéMain Stage:
Skupiny, kapely a live projekty:
Agrebis(pha), Second-chance(pha), Názeff BRM(Hlinsko/cr), V.P.R(Pce), Pluto & Madalena + DJ Mirror(Brno), PSI (HC, Veliny), Klávesista Michal (live)

DJs: (Drumandbass, jungle, tekk or techno, house stage or hip hop)
Special Guest Dj DBEFEKT(Francie, NY), Denius (Drumandbass.cz, Santorin, PHA), Bifidus Aktif (Shadowbox.cz, KV), MC Vaant (umerkura.cz, PCE), Vaczech (CBS, SVI), Raddem (Basstards, N.Jič), Džejár (DC Promo, CHR), Scoop (PCE), Blajic (PHA), Mexton, Sweshfresh (Fastwell, VM), Motofoko Duo(Killyourself), FDC Crew: Keshu, Formitox, Ufo (Pohon.cz, Brno), Jezour (PCE), Drtek.cz: Krop-@tko, Roz-hlas, Ix-tremist, Entire Remainder, Expendable, Janych, Maskach (PCE, CHR, OLO), Dino Velvet (Dinovelvet.info, drtek.cz, PCE), Calm, Karbous, Jencl (Ghetto.s.s., PCE), Cheznekk, Audigy (skillsparkin.cz, PCE), Anril vs. Přímotop 29 (E-Cottage, CHR), Figura Sound System + hosté, MATIBRUNT vs. SURBONT vs. Apin vs. Hulín vs. hosté – Live and djs, NKO - Utopik Tekno Family (Astrofonik rec, FR)

Second Stage:
DJs:(Minimal, deep, elektro, house, techno, trance, techtrance, progressive)
K.I.F.L.I.(pha), Carrasco(pha), Pears(pce), Craft(brn), Realone(pha), Juan Disquez (pha), Adlet(pha), Carrione aka Diesel Phunk(pha), Felix(pha), Subgate (pha), Daun(pha), Otik(pha), Peca(pce), Pavlassy(pha), Holly(pha), Spinal(pha), Tintin(pha), B.one.k(pha), Jeytee(pha), Hellectro(pha), Peter Muff(pha), Revolt(pha), Drastics(pha), Čoko(pce), Marshall(pha), Ice(pha), Hozzy(pha), Mersi(pha), Adam Cloud (pha), Bim.bo(pha), Alibabas (Kvr)

© 2006 DJ Carrione