DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
24.09.2008
Již za necelý měsíc budu mít to potěšení vystoupit po boku ikony světového trance Leona Bolier v ostravském klubu Fabric. Leon zde uvede své nově vydané debutové album Pictures.

Blížící se párty Beats & Melody, která proběhne v sobotu 18. října v ostravském klubu Fabric se stala oficiální zastávkou tour Leona Boliera k jeho dvojdiskovému debutovému albu Pictures, jehož vydání je plánováno na závěr září 2008. Že je se opravdu na co těšit svědčí Bolierova dosavadní produkce, která se v posledních letech rozrůstala opravdu závratným tempem jedné skladby či remixu měsíčně. Nakolik je Bolierova tvorba ceněna je patrné z mnoha kladných ohlasů, ale ostatně udělejte si svůj vlastní názor i vy 18. října v Ostravském Fabricu. Pojďte si užít jedinečnou atmosféru Album Release Tour, která kromě jediné plánované zastávky na území ČR navštíví i Skotsko, Norsko, Irsko a samozřejmě i Holandsko. Na české zastávce tour doprovodí Leona Boliera celkem na dvou podiích jeho stájový kolega Galen Behr, který je spoluautorem jedné albové skladby, a rovněž holandští Signum Djs. Tyto ikony světového trance budou doplněni o zástupce české trance a house scény.

Leon Bolier

Narodil se roku 1980 v Holandsku. Jeho život byl s hudbou spjatý již od útlého dětství, kdy navštěvoval hodiny hry na klavír. V průběhu dospívání nalezl jako mnoho jeho vrstevníků oblíbení v elektronické hudbě, ovšem nechtěl pouze pasivně poslouchat a pokoušel se o své první producentské krůčky. Zpočátku byl Bolier uchvácen housem, ovšem po poslechu dnes již klasické hymny trance Cafe del Mar od Energii 52 věděl, že trance teprve bude to pravé, kde uplatní svůj cit pro melodii získaný během hodin hry na klavír.

První Bolierovi oficiální tvorby se publikum dočkalo v letech 2002 a 2003, kdy společně se svým starším bratrem Bartem zakládají projekt Subsphere později Mindsensation , který se mimojiné blýskl remixem skladby Calling your Name pro značku Warner Music, s níž měla co dočinění i producentská ikona BT alias Brian Wayne Transeau.

V roce 2004 Leon Bolier nastupuje sólovou dráhu a začíná produkovat pod jmény Inner Stories, LWB, Precursor nebo Surpresa či v koprodukci s Bart Van Wissenem jako B&W, nebo s Menno de Jongem cobi Solar Express a jeho hvězda začíná zářit. Jeho tvorba vychází na mnoha labelech mezi něž patří např. Black Hole Recordings, Armada Music, Liquid Recordings, ID&T, Ministry Of Sound či Sony BMG Music Entertainment (Germany).

B&M info

Třetí pokračování B&M proběhne v ostravském klubu Fabric, kde se na dvou podiích představí Signum Djs, Leon Bolier, Galen Behr, Revolt, Depress, Michael Scuberman, Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L a D'Safo & Marco Key. Vstupné v ceně 250 Kč bude možné zakoupit na pokladně klubu v den konání akce.

Pro pravidelný přísun 100% zaručených informací o podzimní Beats & Melody doporučujeme kromě hudebních serverů sledovat i webové stránky http://www.myspace.com/bamparty či http://www.idj.cz/bamparty/.

Beats & Melody 3 - Leon Bolier Album Release Tour
So 18.10.2008 - Fabric, Ostrava
Main stage:

Signum Djs, Leon Bolier, Galen Behr, Revolt, Depress, Michael Scuberman
RAVE.cz house stage:
Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L , D'Safo & Marco Key

© 2006 DJ Carrione