DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
05.10.2008
Kdo je Galen Behr? Nebo vám něco říká Ava Mea? Je mladý a jeho čas ještě přijde, ovšem již nyní má na svém produkčním kontě bohatou nabídku včetně hitu In The End. O jeho kvalitách se budete moci přesvědčit již 18. října v rámci párty Beats & Melody 3 v Ostravském klubu Fabric.

Blížící se párty Beats & Melody aneb oficiální zastávka tour Leona Boliera k jeho dvojdiskovému debutovému albu Pictures, která proběhne v sobotu 18. října v ostravském klubu Fabric představí kromě samotného autora alba i jeho stájového kolegu a spoluautora jedné skladby holandského Galena Behra.

Kdo vlastně Galen Behr je?

Galen Behr se narodil 19. září 1986 v holandském Rotterdamu. Jako dítě školou povinné navštěvoval hudební školu, kde studoval hru na housle. K elektronické hudbě se poprvé dostal již ve svých deseti letech a dle svých slov se stává Trance jeho životním stylem, který později ve svém okolí šíří i za pomoci mixu a gramofonů. Na melodie bohaté sety to je přesně Galen Behr. V létě roku 2002 se Galen poprvé ocitá v roli producenta. Rodí se první remix skladby Indigo od Ferryho Corstena. Do konce roku 2004 má na svém kontě nejen spolupráci s Tiëstem, Arminem van Buurenem a Ferry Corstenem, ale i své první dva singly vydané pod jménem Passiva.

Rok 2005 symbolizuje Galenův další vývoj. Hledá se nová identita, která rozšíří hudební záběr a tou se stává projekt Ava Mea, který představuje progresivnější formu produkce. Hned záhy nový vítr do plachet přináší ovoce v podobě hitu In The End. Ovšem hitem, který Galena Behra doslova katapultoval do širokého povědomí, se stala skladba Carabella vycházející na sklonku října 2006.

Dnes má Galen Behr na svém kontě celou řadu skladeb, které odrážejí jeho zalíbení v melodiích. Jeho tvorbu naleznete v nabídce labelů Black Hole Recordings, Armada Music, Anjunabeats či Sony BMG Music Entertainment (Germany) a uslyšíte v nejednom setu světových trance stars.

B&M info

Třetí pokračování B&M proběhne v ostravském klubu Fabric, kde se na dvou podiích představí Signum Djs, Leon Bolier, Galen Behr, Revolt, Depress, Michael Scuberman, Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L a D'Safo & Marco Key. Vstupné v ceně 250 Kč bude možné zakoupit na pokladně klubu v den konání akce.

Pro pravidelný přísun 100% zaručených informací o podzimní Beats & Melody doporučujeme kromě hudebních serverů sledovat i webové stránky http://www.myspace.com/bamparty či http://www.idj.cz/bamparty/.

Beats & Melody 3 - Leon Bolier Album Release Tour
So 18.10.2008 - Fabric, Ostrava
Main stage:

Signum Djs, Leon Bolier, Galen Behr, Revolt, Depress, Michael Scuberman
RAVE.cz house stage:
Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L , D'Safo & Marco Key

© 2006 DJ Carrione