DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
09.05.2006
V sekci Gallery přibily fotografie z mých návštěv v KD Přestavlky, MCM Králíky u Nového Bydžova a loňské rezidentury na noci Meccamix v pražském klubu Mecca.

Kamikaze Redsun 2005
V tomto případě se mělo původně jednat o vůbec první open air festival roku 2005, ovšem nic není bez komplikací, proto jsme museli na nátlak města vše na poslední chvíli přesunout do náhradních prostor. Avšak jak je patrné z fotek, všichni jsme si to náramně užili.

Meccamix 16.9.2005
Fotografie z mé poslední noci Meccamix v pražském klubu Mecca cobi rezidenta. Noc i přes svou vysokou úspěšnost po tomto večeru změnila pojetí, což se odrazilo na nutné obměně rezidentních djs. Každopádně z oněch devíti měsíců mé rezidentury na Meccamixu jsem si odnesl spoustu nezapomenutelných zážitků.

10 let MCM Králíky
Fotografie z desátých narozenin tolik oblíbeného prostoru MCM Králíky u Nového Bydžova, kde jsme měli původně vystoupit s matadorem rádia Evropy 2 Markem Řeřichou. Ale ne vždy jde vše jako po drátkách a tento večer kolečka opravdu zavrzala, proto Marek Řeřicha bohužel nevystoupil. Nicméně atmosféře večera to neubralo, což je vidět z fotoreportu. A pokud by vám nestačilo obrazové svědectví večera, tak vězte, že v sekci Downloads naleznete i záznam mého setu z této noci.

Carrione aka Diesel Phunk Meccamix rezident
Pár drobných momentek ze všech nocí Meccamix při nichž jsem si mimojité střihnul set na 4 gramofony s Marblem (UK) nebo JJ aka Jesus at Work (UK).
© 2006 DJ Carrione