DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
16.10.2008
Do startu Beats & Melody 3 zbývají pouze hodiny, což je nejvhodnější čas k rekapitulaci. Co si pořadatelé pro nás připravili? Na co se můžeme v sobotu těšit? Pojďme se vybavit informacemi a vyrazme se bavit. Sobota 18.10. v ostravském klubu Fabric bude jednoznačně ve znamení horečky sobotní noci.

Beats & Melody s pořadovým číslem 3 nabídne celkem dvě podia. Hlavní podium bude již tradičně věnováno trance-progresivní rytmice v podání holandských Signum, Leona Boliera a Galena Behra, které doplní čeští Revolt, Deepress a Michael Scuberman. Druhé Rave.cz podium nabídne oproti hlavnímu zcela odlišnou house atmosféru, kterou vykouzlí Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L a D'Safo & Marco Key.

Leon Bolier Album Release Tour

Párty Beats & Melody je zařazena do oficiální Album Release Tour k novému albu Leona Boliera „Pictures“, jež vyšlo na konci září tohoto roku. Tímto se i vy budete moci zúčastnit Boliérova tematického vystoupení, jež po jediné české zastávce navštíví Skotsko, Norsko, Švédsko, Libanon, Irsko a Holandsko.

Signum vystoupí premiérově v ČR

Do českých luhů a hájů již zavítala nejedna hvězda současné taneční scény, proto je pro promotéry stále složitější dovážet neokoukaná jména, jež v zahraničí znamenají kvalitu. Beats & Melody nabídne v české premiéře holandské duo Signum, které se prezentuje trance, techno, tech-trance a progressive zvukem. Jejich vystoupení patří k celosvětově žádaným, protože Signum představují aktuální zvuk novodobého trance. Jejich tvorbu naleznete v nejednom recordbagu předních světových djs, což rovněž potvrzuje tvrzení o kvalitě této dvojice.

Galen Behr nová voda na mlýn hudební vášně

Je mladý a jeho čas ještě přijde, ovšem již nyní má na svém produkčním kontě bohatou nabídku včetně hitů Carabella či In The End, který vydal pod jménem Ava Mea. Produkčně spolupracuje např. s Tiëstem, Arminem van Buurenem či Ferry Corstenem. Ovšem jak mu to jde za gramofony? O tom se přesvědčíme v sobotu.

Line-up

Main stage:
20:00 - 21:30 Deepress
21:30 - 23:30 Galen Behr
23:30 - 01:30 Signum
01:30 - 03:30 Leon Bolier
03:30 - 05:00 Revolt
05:00 - 06:00 Michael Scuberman

RAVE.cz house stage:
20.00 - 22.00 Timo Timonen & George L
22.00 - 00:00 Carrione aka Diesel Phunk
00.00 – 02:00 Danny May
02.00 - 04.00 Marco Key vs. D'Safo
04.00 - 06.00 Martin Shaman vs. Lossos

Vstupné

Vstupné v ceně 250 Kč bude možné zakoupit na pokladně klubu v den konání akce.

Pro pravidelný přísun 100% zaručených informací o podzimní Beats & Melody doporučujeme kromě hudebních serverů sledovat i webové stránky http://www.myspace.com/bamparty či http://www.idj.cz/bamparty/.

Beats & Melody 3 - Leon Bolier Album Release Tour
So 18.10.2008 - Fabric, Ostrava
Main stage:

Signum Djs, Leon Bolier, Galen Behr, Revolt, Depress, Michael Scuberman
RAVE.cz house stage:
Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L , D'Safo & Marco Key

© 2006 DJ Carrione