DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
05.02.2009
Proč neoslavit valentýna na párty? Již čtvrté pokračování klubové noci Scandal Night opět nabídne lahůdkové menu klubového soundu. Pozvání tentokráte přijal pražský dj Carrione aka Diesel Phunk. O support se mu postarají ostřílení djs Kactus, Míra Šmarda a Tom-son. Hudební menu nabídne trance, house a progressive.

Proč neoslavit valentýna na párty? Sedlčanský klub Pohoda v sobotu 14. února nabídne čtvrté pokračování klubové noci Scandal Night. Noc Scandal Night pravidelně představuje aktuální zvuk klubové taneční hudby, s níž se můžete setkat na letních festivalech i v klubovém prostředí nejen světových metropolí. Nejinak tomu bude i na následujícím pokračování, proto očekávejte doslova smršť novinek a osvědčených hitů z oblasti trance, house a progressive.

V průběhu večera se za gramofony objeví domácí djs Kactus, Míra Šmarda a Tom-son. Speciálním hostem večera bude zkušený dj Carrione aka Diesel Phunk, který nejednou vystoupil i v Přestavlkách.

Noc Scandal Night startuje v sobotu 14. února úderem 21. Hodiny. Vstupné je zcela zdarma. Klub Pohoda naleznete v KD Sedlčany nad pizzerií.

© 2006 DJ Carrione