DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
05.03.2009
Další Scandal night proběhne již v polovině měsíce března. Hlavními protagonisty večera bude má osoba a dj Revolt ve speciální 4 decks & 2 mixers show. Dále vystoupí dj Kactus a dj Danek v back2back setu, slovenský Past-Rascala v dnb setu a domácí Tom-son s Mírou Šmardou.

Opět po měsíci je tu další Scandal Night. Klubovou hudbou nabitá noc opět nabídne pořádnou porci taneční hudby, ovšem bacha tentokrát i speciální show a rozšířený hudební záběr.

Hlavním lákadlem noci bude speciální vystoupení hlavních hostů večera pražské dvojice djs Carrione aka Diesel Phunk a Revolta, kteří se jednak představí v klasických dj setech, ale hlavně naživo předvedou 4 decks & 2 mixers show a to bude jízda.

Neobávejte se, že bychom nechali všechny čtyři gramofony spát po zbytek noci. Ba naopak. Domácí Kactus se utká s djem Dankem v pingpong či back2back setu. Nejste si jisti, co to znamená? Nevadí přijďte a uvidíte!

Už dlouho voláte po pořádném drumandbassu a my jsme vás vyslyšeli, ale budete si muset počkat až na 25.dubna, kdy vám naservírujeme sličnou Im Cyber. Tentokrát vám nabídneme náplast v podání slovenského Past-Rascala. Nojo už je to tak, rozšířili jsme hudební nabídku noci i o drumandbass.

Další program noci je jasný, protože jména djů Tom-sona a Míry Šmardy hovoří sama za sebe.

Těšíme se na vás v sobotu 14. března na další Scandal Night v sedlčanském klubu Pohoda.

© 2006 DJ Carrione