DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
19.03.2009
Po úspěšné párty s Ed Rushem zavítá již tento víkend do známého klubu Lokalita ve Slaném u Prahy nejpopulárnější a nejúspěšnější český DJ, producent, dlouholetý rezident Summer Of Love a zakladatel labelu Bohemian Recordings, Michael Burian.

Po úspěšné párty s Ed Rushem zavítá již tento víkend do známého klubu Lokalita ve Slaném u Prahy nejpopulárnější a nejúspěšnější český DJ, producent, dlouholetý rezident Summer Of Love a zakladatel labelu Bohemian Recordings, Michael Burian. Poprvé v historii klubu Lokalita odehraje v sobotu 21.3.2009 svůj dvouhodinový set novodobý klasik, profesionál nesporných kvalit mezi djs a producent aktuálně úspěšného hitu Vltava – Michael Burian na akci měsíce v Lokalitě.

Michael Burian Info: www.michaelburian.com

Michael Burian patří k nejznámějším umělcům moderní hudební scény. V současné době je jedním z nejvyhledávanějších dýdžejů Střední Evropy a jeho vystoupení můžete slyšet na eventech po celé Evropě. Jako první český DJ získal na začátku roku 2008 pozvání na Winter Music Conference v Miami. Ta je považována za nejzásadnější událost roku na taneční scéně a připodobňována třeba k festivalu v Cannes ve filmové branži a právě zde se rozhoduje o trendech pro celý příští rok. Své sety odehrál na největších festivalech po celém světě po boku světových dj špiček. Věříme, že vystoupení Michaela Buriana na nejočekávanější akci v Aréně se stane nezapomenutelným hudebním zážitkem pro spousty milovníků elektronické hudby a svým osobitým setem, komponovaným na nejmodernější dj technice nadchne všechny přítomné.

Headlinera párty doplní také pražský Carrione, Dj Tzésar nebo domácí residenti Phil Marias a Wadim.

Carrione aka Diesel Phunk Info: www.djcarrione.com

Carrione aka Diesel Phunk hraje od roku 1999. V minulosti resident klubů Mecca, XT3, Industry 55 či Spiral clubu. Tento dj za dobu svého působení na taneční scéně navštívil všechny významné české a slovenské kluby v čele s pražskou Radostí FX, ostravským Fabricem či bratislavským U-clubem, kde si zahrál nejen po boku česko - slovenské djské špičky, ale i zahraničních hvězd. Tento dj za dobu svého působení na taneční scéně okusil mnoho rolí a prošel hudebním vývojem od počáteční techno euforie přes jemné vlnění house až po dnešní polohu univerzálního dje pracujícího s publikem za přispění toho nejlepšího z house, trance, techtrance a progressive.

Tzésar Info: www.myspace.com/tzesar

Tzésar je dj, producent a promotér z východních Čech podílející se již třetím rokem na šňůře warm up párties Summer Of Love, která loni čítala téměř 20 zastávek a byla největší warm up akcí v historii všech festivalů a tanečních událostí v ČR. Kromě organizace párties se současnou českou dj špičkou se věnuje redaktorské činnosti v oblasti elektronické hudby pro různá internetová média a je redaktorem časopisu XMAG. Dlouhá léta bylo jeho prioritním stylem hraní techno, ale vzhledem k různorodosti produkovaných akcí a velké sbírce music se v současné době nevyhýbá ani houseu nebo progressive soundu.

Akce začíná ve 21 hodin. Vstupné je 100 Kč. Přijďte přivítat jaro s tím nejlepším ze současné moderní taneční music.

21.3.2009 MICHAEL BURIAN
klub Lokalita, Slaný
support djs: Carrione aka Diesel Phunk, Tzésar, Phil Marias, Wadim
start: 21.00 vstup: 100 Kč
info: www.lokalita.net

© 2006 DJ Carrione