DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
09.04.2009
Doslova hodiny nás dělí od startu nové noci Beautiful Bodies & Beats v pražském klubu Vertigo a přípravy startu nové noci jsou v plném proudu, což si vyžádalo drobnou změnu v djském obsazení. Původně avizovaného dje Niftyho nahradí dvojice djs Lazy Doctors.

Připomínáme, že koncept akcí Beautiful Bodies & Beats nabízí alternativu k běžným klubovým akcím.

Párty Beautiful Bodies & Beats se bude hemžit svalnatými a atletickými figurami. Go-go tanečníci se budou muset prokázat nejen pohybovým talentem, ale i dobrou postavou. Další do půl těla svlečení pánové se ujmou rolí hostitelů. Budou příjemní, zábavní, ale hlavně sexy. A kdo by se snad ostýchal přímého setkání s nimi, dá asi přednost videoprojekci speciálně připravené pro tuto párty serverem CzechYoungMuscle.com, v jehož režii bude i půlnoční live muscle show. Pózovat totiž bude jeden z top modelů tohoto serveru. Třeba to bude právě on, kdo vyhecuje alespoň pár kluků z řad návštěvníků, aby svlékli tričko, prodali formu z fitka a zapařili si nahoře bez. V zahraničních klubech to bývá běžné, a proto ani my za to nebudeme nikoho peskovat, právě naopak.

Tříčlenná porota v čele s produkční Vertiga Evou podrobí polosvlečená těla přísnému hodnocení a kolem druhé hodiny po půlnoci odmění hosta s nejlepší postavou opravdu vybraným dárkem – od klubu Vertigo dostane lahev pravého šampaňského Moet & Chandon Brut Impérial v ceně 2600 Kč!

Jde o vyváženou směs tří odrůd, navozujících pocit pohody a příjemného rozpoložení. Věříme, že tento netradiční program osloví nejen naši klientelu, ale že bude i dost atraktivní pro pražskou gay scénu. Naši BBB party proto podporuje televizní moderátor Honza Musil, jeho Klub 21 a internetový portál Gaylife.cz. BBB party by asi nevznikla bez hlavního protagonisty, který se svojí gay orientací rovněž netají: novináře, fotografa, moderátora a dýdžeje v jedné osobě, Petra Holmana. Na projekcích uvidíte jeho fotky a videa a v půl dvanácté začne jeho dvouhodinový tranceový set. O další porce muziky se postarají djs Carrione aka Diesel Phunk a dvojice Lazy Doctors.

© 2006 DJ Carrione