DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
09.04.2009
Trance a progressive klubová noc Beats and Melody opět navštíví plzeňský klub Neutral v pátek 1. května. O atmosféru noci se postarají djs Revolt a Acidflash. Speciálními hosty večera budou pražský dj Carrasco a zkušený harcovník české taneční scény Carrione aka Diesel Phunk.

Každý jistě znáte známé pořekadlo „Březen, za kamna vlezem. Duben, ještě tam budem. Máj vyženeme kozy v háj.“, tak na toto pořekadlo v klidu zapomeňte, protože kozy o prvním dubnovém dnu prohánět rozhodně nebudeme. Zato budeme prohánět vše živé, co se nachomýtne do plzeňského klubu Neutral, protože první květnový den tohoto roku bude ve znamení třetího pokračování trance a progressive noci Beats and Melody night.

Za gramofony se v průběhu večera objeví osvědčení djs Revolt (vosaagency.com) a Acidflash (idj.cz/acidflash), kteří představí své májové hosty pražského dj Carrasca (idj.cz/carrasco) a ostříleného matadora české taneční scény dje Carrione aka Diesel Phunka (djcarrione.com).

Dj Carrione aka Diesel Phunk


Hraje od roku 1999. V minulosti resident klubů Mecca, XT3, Industry 55 či Spiral clubu. Tento dj za dobu svého působení na taneční scéně navštívil všechny významné české a slovenské kluby v čele s pražskou Radostí FX, ostravským Fabricem či bratislavským U-clubem, kde si zahrál nejen po boku česko - slovenské djské špičky, ale i zahraničních hvězd např.: Bena Longa (Space Djs), Xentrixe, Paula Macka, Leona Boliera, Signum, Galena Behra, Lee Daggera, Marbla, Richarda Mowbraye, JJ aka Jesus at Work, Nippy, Luke Suna, Hypertraxx, Marca di Micoli a dalších. Carrione zároveň opakovaně vystoupil na rádiích Evropa 2, Wave a mexickém rádiu Masmusic.

Hudební rétorika není této osobnosti zcela cizí, však zkušenosti jsou čerpány z bohaté minulosti. Tento dj za dobu svého působení na taneční scéně okusil mnoho rolí a prošel hudebním vývojem od počáteční techno euforie přes jemné vlnění house až po dnešní polohu univerzálního dje pracujícího s publikem za přispění toho nejlepšího z house, trance, techtrance a progressive.

Revolt


Vzpoura, povstání, odpor, těmito slovy se dá vyjádřit význam slova revolt. A přesně jimi se dá charakterizovat dj Revolt. Své djské začátky si odbyl v olomouckém klubu Varna, kde hrál převážně techno a hardtechno. To ho však nenaplňovalo a poměrně brzy upřednostnil svému srdci bližší progressive, trance a tech-trance v kombinaci s technem a efektním scratchingem, čímž dosahuje výraznější dynamiky svých energických vystoupení.

Revolt je dj, který rád experimentuje. Hra ze tří gramofonů nebo mnohahodinové sety nepostrádající nápaditost u něj nejsou výjimkou.

Dj Revolt je i promotérem. Stojí za akcemi Beats and Melody a putovními rezidentními nocemi Beats and Melody night, které svému publiku představili např. Signum, Leona Boliera, Galena Behra, Re:Locate, dvojici Stoneface and Terminal, Sonorouse, Mike Foylea, Michaela C, Motku, ReOrdera, Eddie Sendera a další.

Carrasco


S aktivním DJingem začal Carrasco už v roce 2000. Tento dj za dobu svého dosavadního působení na taneční scéně prošel jako mnoho jiných hudebním vývojem od trance přes kombinaci trance a techna až k současnému návratu do vod energičtějších forem trance. Carrasco doposud hrál spíše v lokálních klubech, ovšem až na jednu výjimku, kterou byla jeho účast na párty Housex Exlposion, na jejíž přípravách se i aktivně podílel. Jeho zkušenosti jsou po letech znát, což dokazuje, že kvalitní djs se neobjevují pouze na akcích zvučných jmen. Však přijďte a posuďte sami.

Co dodat? Snad jen nám zbývá zvolání: Hynku, Viléme, Jarmilo, pojďte 1. máje do plzeňského Neutralu na další díl noci Beats And Melody Night.

Beats And Melody night 3 // Trance, Progressive
Pá 1.5.2009 // 21:00
Club Neutral, Plzeň – Resslova 17
DJs:
Carrione aka Diesel Phunk, Revolt, Acidflash, Carrasco
Vstupné: 40 Kč

© 2006 DJ Carrione