DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
23.04.2009
Letošní pálení čarodějnic v Kostelci nad Labem se neobejde ani bez mé osoby. Spolu se mnou si popálí a zahrají djs Hellectro (Matthew, Finidy), Daun, Yan Dark, Rewis, Snoofy a OneWay. Kromě dobré hudby vám nabídneme i občerstvení, fireshow a mobilní bar. Takže dobrou náladu sebou.

Jejda konec měsíce dubna se nám pomalu blíží a spolu s ním i každoroční pálení čarodějnic. Ani letos nezůstaneme v teple svých domovů, protože chceme spolu s vámi strávit tuto vskutku první letošní opravdu propařenou noc pod hvězdnou oblohou. Tedy je pravda, že si u toho budeme muset zatopit a někteří se i posilní alkoholem, ale zábava to rozhodně bude.

Takže zhurta na věc. Letos pálíme v Kostelci nad Labem všechny místní čarodějnice. K tomu vám pěkně zahrajeme a poskytneme dobroty jak ve stavu tekutém, tak i grilovaném. Samozřejmě nezůstaneme jen u čarodějnického ohně, ale poskytneme vám pohled na vskutku pekelnou fireshow v podání pekelňáka Ondry. O hudební doprovod se vám postarají djs: Hellectro (Matthew, Finidy), Daun, Yan Dark, Carrione aka Diesel Phunk, Rewis, Snoofy a OneWay.

Start úderem 19. hodiny. Cesta na místo konání bude značena.

© 2006 DJ Carrione