DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
24.05.2006
Mé pátečný vystoupení v rámci noci IBIZA NIGHT PARTY Special se kvapem blíží, proto neuškodí pár informací před cestou do klubu Apollo v Praskačce u Hradce Králové. Už nyní se můžete těšit na housový mejdánek, který mě i na Hradecku představí v houseové poloze aka dj Diesel Phunk.

IBIZA NIGHT-DALŠÍ ZAJÍMAVÁ TANEČNÍ NOC ZA HUBIČKU

Za poslední týden se udála spousta důležitých mezníku, o kterých bychom Vás rádi informovali. Všechny příznivce kvalitní house music, tak jak byla podávána na nocích Meccamix v prestižním pražském klubu Mecca, jistě potěší fakt, že k již avizovaným djs přibyl nový, very special host - dj DIESEL PHUNK aka dj CARRIONE. V hodinu a půl dlouhém setu Vám představí prostřednictvím technologie Final Scratch co se hraje, hrálo a ještě dlouho bude hrát ve stověžaté Praze. Doplní ho další djs:

B.ONE.K – po roce opět ve východních Čechách. Jeho show a um za gramofony tě nenechá v klidu. Získal mnoho ocenění v nejrůznějších anketách a jeho sety partypeople označují často právem za nejlepší sety večera. Pan Dj, skvělý showman a vynikající bavič. Těžko byste hledali dje podobných kvalit.

SCOOP – showman pohybující se za gramofony téměř 10 let. Mixy, které předvádí jsou ukázkou jeho nesporných kvalit odrážejících léta za mixem. Dj, který si může dovolit opravdu všechno a jehož vinyly ho opravdu na slovo poslouchají. Svá vystoupení obohacuje v současné době používáním externího efektoru a vlastní tvorbou.

TZÉSAR - východočeský propagátor nového hudebního stylu Hit & House & Energy, ale také rezident pardubických techno afterparties. Čekejte speciální energický house mix oblíbeného Hit & House & Energy a funky UK houseu doplněný osobitým mixingem. V současné době používá při svém vystoupení jako jeden z mála djs sampler a externí efektor.

RÁFEK – mladý dj z královéhradeckého kraje, který si připraví happy vocal set plný letního feelingu a skvělé nálady, jež tě určitě dostane do pohodové nálady.

Velice nás těší Váš zájem o akci IBIZA NIGHT PARTY Special a proto jsme připravili navíc jako pozornost pro prvních 50 návštěvníků bonusové CD zdarma s live záznamem Dje DIESEL PHUNKA. Každý návštěvník pak obdrží letní welcome drink „Tropico“ na posilněnou zdarma, pokud budete 10-tým příchozím v pořadí, čeká na Vás ještě další CD – tentokrát originální edice letního houseového mixu namixovaného k večírku IBIZA NIGHT PARTY djem Tzésarem.

Na webových stránkách akce http://www.clubbing.unas.cz naleznete také hitparádu s aktuálními songy, které díky svému hlasování můžete zařadit do setů od účinkujících djs. O této ojedinělé součásti klubové párty se již vedou nejrůznější diskuze.

Nezapomeňte, že na webových stránkách probíhá také soutěž k akci o 2x VIP volný vstup, 2x CD s letními houseovými peckami, 2x ledový čaj PFANNER, 10x párty samolepky aj.

Na párty bude probíhat speciální fotoakce - style-focení - fotky z párty přímo na tvůj email, videoprojekce se záběry z největších Evropských house festivalů a z Ibizy, pro hráče bude k dispozici fotbálek, herna a pro obdivovatele paprsků 2x laser.Dopravu na akci a info o speciální TAXI službě, která tě odveze odkudkoliv za 5,-/km naleznete na webu akce http://www.clubbing.unas.cz

APOLLO je skvělý a velký klub s kapacitou 500 osob, s bezkonkurenčními cenami drinků, rozdělený do několika místností; samostatný výčep s posezením u TV, salónek s průhledem do sálu, herna s plážovým posezením fotbálkem a šipkami, sál s velkoplošnou projekcí, tanečním parketem a barem.

Dovolte nám, vzít Vás na místo plné dobré nálady, přátelské atmosféry a kde se budete skvěle bavit…

Pátek 26.5.2006 IBIZA NIGHT PARTY Special
music klub APOLLO, Praskačka u Hradce Králové.
Djs: DIESEL PHUNK, B.ONE.K, SCOOP, TZÉSAR, RÁFEK. Start:21:00 Vstup: 60,-
Více info na http://www.clubbing.unas.cz
© 2006 DJ Carrione