DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
26.09.2009
V sobotu 10.10.2009 se v ostravském klubu Fabric uskuteční party Enjoy The Music 7. Pro většinu z vás je číslo 7 číslem „štěstí“, proto věříme, že i sedmá Enjoy The Music vám přinese tu správnou porci štěstí a pozitivní energie.

V sobotu 10.10.2009 se v ostravském klubu Fabric uskuteční party Enjoy The Music 7. Pro většinu z vás je číslo 7 číslem "štěstí", proto věříme, že i sedmá Enjoy The Music vám přinese tu správnou porci štěstí a pozitivní energie. Za tímto účelem si DJ Piri, jenž má tuto noc na starost, pozval dva hosty, kteří vám včetně Piriho zprostředkují přísun této energie prostřednictvím kvalitních house beatů.

První kdo se v sobotu 10.10. představí za DJským pultem bude již zmíněný DJ Piri. Ostravský DJ, který za dobu svého působení na klubové scéně hrál na nespočet parties a festivalech po celé České republice. Krom toho vystoupil také v zahraničí, kde si svými sety podmanil návštěvníky anglických, polských či slovenský klubů. Na party Enjoy The Music se Piri představí s progressive house setem "jemně střihnutým" starými old school peckami.

Piriho následně vystřídá pražský DJ Carrione aka Diesel Phunk, který se na české taneční scéně pohybuje přes 10 let. Tato osobnost kromě DJingu věnuje i vlastní produkci a organizováním parties po celém území České republiky. V minulosti resident klubů Mecca, XT3, Industry 55 či Spiral clubu. Za dobu svého působení navštívil všechny významné české a slovenské kluby v čele s pražskou Radostí FX, ostravským Fabricem či bratislavským U-clubem, kde si zahrál nejen po boku česko - slovenské DJské špičky, ale i zahraničních hvězd např.: Bena Longa, Paula Macka, Leona Boliera a dalších. Carrione zároveň opakovaně vystoupil na rádiích Evropa 2, Wave a mexickém rádiu Masmusic.

Za bookingovou agenturu Strobe uzavře party Enjoy The Music svým setem DJ Mildee – spoluorganizátor a rezident úspěšné moravské party Sonne Edition, která hostila jména jako Da Hool, Reaky... Mildeeho set se z gradující atmosférou ponese v duchu elektra a energické house music, proto byste měli zůstat až do konce a nechat si dobít svou energii až do úplného maxima.

© 2006 DJ Carrione