DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
10.01.2010
Je konec s vyspáváním opice, lenošením a očekáváním příchodu sněhových mužů. Víme, že oslav příchodu nového roku bylo dost, ale čtrnáct dní volna vám muselo stačit, no a né?! Pořádáme pro vás první restart roku 2010 s názvem Beats and Melody Night. Kdy? V sobotu 16. ledna. Kde? V Plzeňském klubu Neutral.

Náplň skleniček necháme na vás, ovšem náplň vašich uší bude plně v režii trance a progressive.

Gramofony po celou noc budou okupovat ostřílení banditos ve složení Carrione aka Diesel Phunk, Revolt, Deepress, Acidflash a Trent, kteří rozhodně ví jak rozhýbat těla. Nevěříte? Tak se přijďte mrknout a udělejte si svůj vlastní názor. Dáme vám ochutnat občas klidného, ale převážně dosti energetického vlnění, které bude okořeněno scratchy Carrione aka Diesel Phunka či speciálním back to back setem dvojice Revolt & Deepress. Ale nebojte se ani zbytek osazenstva se s vámi rozhodně nebude mazlit. Když restart tak pořádný!

Takže, první kalba roku 2010 odstartuje v sobotu 16. ledna v plzeňském Neutralu (Resslova 2769/17, Plzeň). Vstupné a zábava je zdarma. A pozor, největší kalič večera vyhraje pořádnou dávku sektu. Restartujte a bouchejte špunty!

© 2006 DJ Carrione