DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
06.02.2010
Po úspěšném listopadovém vystoupení na akci FRESH v Benešově u Prahy se mě organizátoři rozhodli pozvat i na letošní první díl této párty, který se odehraje v pátek 12. února v domácím prostředí Fortuny. Supportem mi budou rezidenti této akce Miora a Depe.

Pozitivní ohlas z mého listopadového vystoupení na akci FRESH mě natolik potěšil, že jsem ani chvilku neváhal a nabídku na vystoupení v rámci prvního dílu roku 2010 přijal. Navíc bude tento díl i oslavou Valentýna, tak proč si jej neužít naplno? Vzhledem k předchozímu největšímu ohlasu na mou trance polohu, si pro vás připravuji vystoupení zasvěcené výhradně tomuto stylu, který vám představím jak v energické poloze, tak neopomenu ani na zasněné létání v oblacích. No už nyní jsem zvědav, jak se vám mé vystoupení bude líbit.

Specialitkou večera, pokud ovšem vše půjde podle plánu, bude i vaše nepřímá účast v rádiové show Global Beats vysílané na mexickém rádiu Masmusic, protože jsem si právě tento večer vybral pro natočení dalšího live setu, tak držte palce a postarejte se o atmosféru. Samozřejmě si v případě zájmu budete moci set stáhnout i na internetu a to konkrétně na mém domovském webu djcarrione.com.

A nyní nazpět k akci, protože nesmím zapomenout na ty, kteří se po mém boku postaví za gramofony. Těmito dji jsou zároveň i organizátoři akcí FRESH Miora a Depe. Rozhodně se nemusíte bát, že by vás jejich vystoupení nudilo, protože opak je pravdou. Ostatně nejlepší bude, když dorazíte a přesvědčíte se sami. Nevíte kam? Prostor Fortuny najdete ve Vnoučkově ulici v Benešově u Prahy nedaleko známého Benešovského KD. Start akce je naplánován na 21. hodinu a konec na 6. ráno.

Mé poslední upozornění směřuje na veselou soutěž o lahev Bohemia Sektu. Pravidla soutěže jsou jednoduchá: přihlašte se na akci na stránce http://www.facebook.com/event.php?eid=333942980448, pošlete pozvánky kámošům, napište zajímavý komentář, doražte na akci a máte šanci na výhru. Autor nejlepšího komentáře, který zároveň dorazí na akci, bude po zásluze odměněn.

Párty rovněž můžete podpořit na adrese http://www.facebook.com/?ref=logo#!/event.php?eid=328873867588&ref=mf.

© 2006 DJ Carrione