DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
10.06.2010
Pohoda fest Sedlčany se nám blíží. Už za necelé dva týdny v sobotu 19.6. si budete moci užít 3 podia, 16 hodin hudby v podání Pio Squad, Tlaskače, V3ska, Embassy, Katchy s MC Jacobem, Philipa TBC, mé maličkosti ve společném setu s djem Revoltem a dalších. Festival nabídne i doprovodný program v podobě Skate show.

Pohoda Club Sedlčany se rozhodl uspořádat první multižánrový festival, který v této lokalitě doposud chyběl. Na třech pódiích se můžete těšit na bezmála 30 kapel a DJs ve stylech SKA, punk, hip-hop, reggae, D´N´B, house, elektro, trance. Celá akce začíná v sobotu 19. 6. 2010 od 14 hodin na Sedlčanské kotlině v areálu motokár.

Headlinerem celé akce je jedna z nejúspěšnějších českých hip-hop kapel Pio Squad, které se o předskok postará jihlavský kolega Hamis a sedlčansko-dobříšští Naks s MC PJR. Dále se Vám představí velmi oblíbený plzeňský SKA band Tleskač, před nímž atmosféru naladí skupina V3Ska. O lámané beaty se postará nejlepší český D´N´B producent Philip TBC a DJka Katcha, kterou v jejím setu doplní MC Jacob. Tyto vystoupení uzavře ranním setem duo Akira a Anakin. Skupina Embassy zde představí své debutové album s názvem Svévolná diplomacie, které vychází těsně před festivalem.

Milovníci taneční muziky si přijdou na své na Hubajda stage, kde jim nejlepší současnou taneční music namíchá celkem devět DJs, mezi něž patří i pražské duo Carrione vs. Revolt.

V rámci doprovodného programu proběhne skate show I can do it exhibition o hodnotné ceny za podpory Temple store a jejich partnerů.

Akce začíná úderem 14 hodiny a potrvá do až do brzkých ranních hodin.

Vstup na akci je 199 Kč.

Pro více informací kontroluj www.pohodaclub.cz.

Partneři akce: Hubatá černoška, Rádio Hubajda, Finlandia, Bacardi, Staropramen, Redbull, Temple store, All 4 DJs, Rip Curl, rave.cz, megaskate.cz, Animal, toapstool.cz, Santa Cruz, popname.cz, Nugget, Zoo York, Shadowbox, ZaSe.in, techno.cz a další.

Akci můžete podpořit na facebooku: http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=112227392129783&ref=mf

© 2006 DJ Carrione