DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
21.08.2010
Dnes úderem 20. hodiny odstartuje party Singularity ve Svitavském Brooklynu. Během večera se za gramofony objeví celkem čtyři zkušené dvojice djs, kteří odehrají společné back to back sety převážně ve stylu techna. Pozor, nikdo z vystupujících není žádný djský nováček, takže o kvalitu je rozhodně postaráno.

Dnes úderem 20. hodiny odstartuje party Singularity ve Svitavském Brooklynu. Během večera se za gramofony objeví celkem čtyři zkušené dvojice djs, kteří odehrají společné back to back sety převážně ve stylu techna. Pozor, nikdo z vystupujících není žádný djský nováček, takže o kvalitu je rozhodně postaráno. Vstup na akci je zpoplatněn 40 korunami.

Akce se koná už dnes večer, takže si pěkně z čerstva probereme - kdo vystupuje a v jakém čase a kde se akce koná.

Line-up

20:00-23:00 // KLUBO vs SWESH FRESH
23:00-01:00 // SANTA vs SCOOP (3x gramo)
01:00-03:00 // CARRIONE aka DIESEL PHUNK vs TOCHY
03:00-05:00 // MOTOFOKO DUO aka THE CIRKUS vs ELECTRIC LOVER
05:00-06:00 // Ti živí...kdo přežije

Kdo je kdo

CARRIONE aka DIESEL PHUNK (www.djcarrione.com)

Pražský dj hrající přes 10 let s polem působnosti po celé ČR. Hudební nabídka tohoto dj zahrnuje house, trance, progressive nebo techno. V minulosti zakládající člen hudebního serveru MIX.cz, pořadatel nocí Atom Pop v pražském Radosti FX nebo Meccamix v pražské Mecce. V současnosti reorganizuje internetové rádio zaměřené na trance Sensation Factory.

TOCHY

Svitavský dj a promotér s více jak 10 lety zkušeností. V krátkosti se dá říct, že se jedná o otce klubové scény na Svitavsku. Na jeho kontě nalezneme nespočet akcí a několik festivalů včele se Summer of Hope a Winter of Hope, kam pozval i zahraniční interprety. Hudební zaměření tohoto dje je na styl techno.

SCOOP (www.dj-scoop.wu.cz)

Pardubický dj a producent vystupující od roku 1997. Pořadatel nocí Luxus. Vystupoval např. na Summer of Love. Hudební zaměření – funky techno, minimal, house a breakbeat.

SANTA

Pardubický dj vystupující od roku 2000. Vystupoval např. na Summer of Love. Hudební zaměření – funky techno, minimal.

KLUBO (www.idj.cz/djklubo)

Pardubický dj hrající od roku 2003. Člen sdružení djs okolo dj shopu U Merkura. V minulosti mimo jiná vystoupení pravidelně vystupoval na festivale Summer of Love. Pořadatel houseové noci v Pardubickém GekoN BloudeR BaRu. Hudební zaměření – funky deep house.

SWESH FRESH (www.myspace.com/djsweshfresh)

Východočeský dj hrající přes 13 let s polem působnosti po celé ČR. Hudebně je zaměřen na kombinaci tech-housu, tribalu a breakbeatu okořeněnou scratchingem a latinsko-americkými rytmi. V minulosti kromě východočeského regionu vystoupil např. v Ostravě, Zlíně a v Praze.

MOTOFOKO DUO – Djs The Cirkus & Electric Lover (www.idj.cz/TheCirkus - www.idj.cz/electric-lover)

Dvojice východočechů specializující se párty závěry, které vždy okoření hardtechno sety. Oba se zároveň podílejí na organizaci série nocí Kill Yourself v pardubickém klubu Ponorka.

Kde se akce koná

Město Svitavy kruhová křižovatka ve středu města. Dále viz přiložená mapka.

© 2006 DJ Carrione