DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
26.09.2010
Už tento pátek 1. 10. odstartujeme v pražském klubu Prdel mejdan Santiago Club Night, který bude hostit slovenské hosty Milana Lieskovského a Nifru. Za gramofony je doplní Michael C a má maličkost. Startujeme od 22 hodin a vstupné je 190 Kč. Případně využijte předprodej za 150 Kč v Ticketstream.

Internetové rádio Sensation Factory, Cuban Flavor a klub Prdel představují noc Santiago club night. Hned první díl této noci s termínem konání pátek 1.10. představí hned dva vrcholové představitele slovenské taneční scény DJe Milana Lieskovského a DJku Nifru.

Milan Lieskovsky je DJ se svým vlastním soundem, který spojuje trance a progressive sound v úžasný celek. Krok za krokem se jeho hudba stává známou po celém světě, oblíbili si ho Tiësto, Armin van Buuren, Above & Beyond, The Flash Brothers Markuse Schulze. Vydáním tracku "Elenya" u Bonzai Records si utvrdil svou reputaci jako producenta a získal uznání i v podobě zařazení do Armin van Buurenovy ASOT 303 a následného zvolení jako "Future favourite" o dvě epizody později. Milanovo jméno je blízce spojeno s "Progress your mind", populární klubovou nocí v Bratislavě, na které se vystřídali již taková známá jména jako Markus Schulz, Chicane, Airwave, Jose Amnesia a Wippenberg. Milan Lieskovsky zaslouženě získal ocenění "Nejlepší DJ" a "Nejlepší producent" ve Slovenských Trance Awards.

Nifra je jedinou progressive trance DJkou na Slovensku, jednou z těch, na které mohou být na Slovensku pyšní. Hrála na většině velkých akcí po celém Slovensku, po boku velikánů jako jsou Tiësto, Above & Beyond, M.I.K.E., 4 Strings, Sebastian Brandt, Marcus Schossow nebo Thomas Sagstad. Její úspěšný příběh nekončí hraním za DJským pultem, ale pokračuje ve studiu, ze kterého promlouvá k celému světu pomocí vlastní produkce. Minulý rok vydala její první producentský počin s názvem "Ready" na velmi respektovaném labelu Armada, který je vlastněný Arminem van Buurenem. Následoval Nifrřin remix Masquarade pro Ashley Wallbridge a od této Slovenské dámy můžeme čekat ještě mnohem více. Světe sleduj - nový ženský objev vstoupil na mezinárodní scénu!

Supportem jim budou DJs Michael C a Carrione aka Diesel Phunk. Druhá bar stage bude pod nadvládou klidnějšího vlnění, které naservírují zkušení DJs Face a Johnyk.

Přivítají vás sexy Santiago hostesky s Welcome drinkem. Připravená je pro vás také barmanská show a soutěž o hodinky STORM London, rumy Ron Santiago de Cuba a další hodnotné dárky, speciální ceny na drinky Mojito a Cuba Libre.

Vstupné na akci je 190 Kč, případně 150 Kč v síti Ticketstream.

Více informací:
www.santiagoclubnight.cz
www.clubprdel.cz

Akci můžete podpořit i na facebooku: www.facebook.com/event.php?eid=134044229976233#!/event.php?eid=104590562927922&ref=mf

© 2006 DJ Carrione