DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
18.10.2010
Pátek 22. říjen je dnem, kdy se znova zrodí oblíbená příbramská párty Progressiva. Domácí dj Trent si i tentokrát pozval mou maličkost dje Deepresse, Revolta a Josepha Sa Dora. Akce startuje úderem 21 hodiny. Vstupné je rovných 50 Kč.

Progressiva pod názvem Rebirth se vrací, tentokrát do prostor nově zrekonstruovaného klubu Semtex v Mariánské ulici v Příbrami.

Pozvání na tento díl přijali výborní djs a hlavně naši dobří přátelé, jmenovitě:

Carrion aka DieselPhunk - jeden ze členů vedení rádia Sensation Factory, dj mající za sebou nemalé úspěchy a více než 10leté zkušenosti na české klubové scéně.

Deepress - výborný progressive a trance dj, který má za sebou úspěchy na parties jako E-motion, Tranceextasy či Beats and Melody, mající vlastní show na světovém rádiu Afterhours.fm.

Revolt - nekompromisní jméno, které netřeba více představovat :), dj a pořadatel párty Beats and Melody, který se již představil příbramský fanouškům na Progressivě a to s velkým ohlasem, tudíž jsme rádi, že jej opět můžeme přivítat.

Joseph San Dor - dj, který nás velmi mile překvapil zvučnými sety a svým talentem, a ikdyž je pro mnohé z vás velkým neznámým, věříme, že vás jeho talent nenechá na pochybách a získá si vaši přízeň stejně rychle jako tu naši.

Trent - Příbramským netřeba představovat. Pro ostatní postačí info, že se jedná o dj, který se za mixážním pultem rozhodně neztratí. Jeho podání trance si nezadí s mnohem zvučnějšími jmény. Dj Trent je také otcem séria párties Progressiva.

začátek: 21:00
vstup: 50,-

Akci můžete podpořit i na facebooku: www.facebook.com/event.php?eid=134044229976233#!/event.php?eid=134044229976233&ref=mf

© 2006 DJ Carrione