DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
06.04.2011
Music Club Insomnia Praha ve spolupráci s ExpEvents pro Vás připravil v měsíci dubnu nové pravidelné středeční párty Insomnia Wednesday Party Sound, které odstartují právě dnes. Na těchto akcích budete moci dnes a 20.4. zastihnout i mou maličkost.

Music Club Insomnia Praha ve spolupráci s ExpEvents pro Vás připravil v měsíci dubnu nové pravidelné středeční párty. Insomnia Wednesday Party Sound Vám přináší večer plný té nejfajnovější moderní taneční elektronické hudby ve stylech progressive house & trance.

Startujeme již ve středu 6. dubna, takže doražte a skvěle se bavte, protože do víkendu je stále daleko.

Kdo na prvním díle vystoupí?

Carrione aka Diesel Phunk, zástupce českého internetového trance & progressive rádia Sensation Factory, DJ jenž má za sebou více než 10 let hraní po klubech a parties a také produkční a promotér mnoha zajímavých akcí.

DJ Daun, majitel legendárního klubu Mystery v Kostelci nad Labem a neúnavný bavič a pařmen, co nezkazí žádnou zábavu. V jeho podání hudby se můžete těšit na pořádnou porci kvalitního progressive house, perfektní výběr tracků a přesné a dlouhé mixy.

A další vychytávky?

Music Club Insomnia pro Vás připravil speciální party drink, za bezkonkurenčních 90,- kaček dostanete 2 panáky luxusní vodky Russkij Standart a k tomu 1 Red Bull. Atmosféru podtrhne nevšední velkoplošná videoprojekce a na baru pro Vás bude připraveno osvěžující čerstvé ovoce.

A nakonec FACEBOOK stránka akce:
http://www.facebook.com/event.php?eid=205910946094658

© 2006 DJ Carrione