DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
07.12.2011
Už na tuto sobotu 10.12. se do kladenského klubu BPM chystá akce na níž vystoupí i má maličkost. Společně se mnou se během večera o vaši zábavu postará dvojice djů MCB & Sunafera. Vstupné na akci je zdarma a startujeme úderem 21. hodiny. V příloze naleznete tiskovku a náhled plakátu.

V sobotu 10. prosince vás zveme na další pokračování klubovky Deep Inside v parádním music baru BPM, který se nachází v centru Kladna, v Poděbradově ulici 550.

Jako vždy jsme si pro Vás připravili několik specialit. Jsme rádi, že opět přijal pozvání kamarád a kolega dj Carrione aka Dieselphunk, zástupce českého internetového trance & progressive rádia Sensation Factory, dj jenž má za sebou více než 10 let hraní po klubech a parties a také produkční a promotér mnoha zajímavých akcí, jenž se věnuje i hudební produkci. Mezi jeho další aktivity patří působení v managementu rádia, kde má i svůj pravidelný pořad Party Week, vysílaný každý čtvrtek od 20 hodin, nabitý informacemi, párty novinkami, soutěžemi a samozřejmě skvělou hudbou.

Po zbytek noci Vás bude provázet hudební formace the Progressive Brothers ve složení dj MCB & Sunafera. Díky jejich dlouhodobé, dlouholeté spolupráci a vytříbenému, téměř totožnému výběru hudby, se jejich produkce zaručeně vždy promění v jeden harmonický celek. Můžete se těšit na masívní, atmosferický, undregroundový sound okořeněný správnou dávkou stupňujícího se napětí, tribalové zvuky, našláplý tepající beat, příjemné vokály a také špetku dnes již klasických progressive pecek.

Atmosféru večera podtrhne nevšední a vychytaná projekce, která je nedílnou součástí a dotváří tak dokonalý audio-vizuální zážitek. Na osvěžení pro Vás bude na baru připraveno čerstvé ovoce a také se můžete těšit na malý hudební CD dáreček.

Přijďte zapařit, těšíme se na Vás, the PB & BPM crew :-)

LINE UP:
21:00 the Progressive Brothers
23:00 Carrione aka Diesel Phunk
01:00 the Progressive Brothers

Akci můžete jako obvykle podpořit i na Facebooku:
http://www.facebook.com/events/269932256388501

© 2006 DJ Carrione