DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
20.02.2013
Další nadílka trance a progressive muziky se řítí do pražského Embassy clubu. V pátek 22.2. od 22. hodin odstartuje již druhý díl noci Trance Extasy. Za mixem se během noci představí dj Carrione aka Diesel Phunk a jeho speciální host dj Maiky. Vstupné na tuto akci bude zcela zdarma.

Už v pátek proběhne v pražském klubu Embassy v Praze na Zbraslavi další díl noci Trance Extasy. Jejími protagonisty za djským pultem budou domácí Carrione aka Diesel Phunk a příbramský dj Maiky. Akce odstartuje úderem 22. hodiny a vstupné je zcela zdarma.

Kdo je dj Maiky?

Dj Maiky se pohybuje na taneční scéně již notnou řádku let a to konkrétně od roku 1999. Jeho stylové zaměření se pohybuje od trance, přes progressive, house, deep house, electro až po techno nebo minimal. Prostě pěkná škála stylů, kterou velice rád kombinuje. Ovšem dnes se bude držet výhradně trance-progressivním zvukům.

Ačkoliv jeho domácím prostředím jsou hudební kluby na Příbramsku, tak jeho vystoupení už rozskotačilo nejednoho návštěvníka pražských klubů Pekelnej Bar, Retro Music Hall, Life Cafe nebo dnes již neexistujícího klubu Prdel. V roce 2011 dj Maiky dostal možnost odehrát svá vystoupené ve Švýcarsku v oblasti Ženevy, kde v průběhu osmy měsíců vystoupil v celé řadě klubů např. Java Club, Bypass, La Sip a dalších.

Mimo svá djská vystoupení se dj Maiky věnuje i provozu nezávislého internetového rádia FREEMUSICRADIO, které je zaměřené čistě na taneční scénu. Na tomto rádiu má už od roku 2009 i svou vlastní show.

V neposlední době se dj Maiky věnuje i hudební produkci, která se skládá z tvorby tzv. MashUp remixů založených na kombinaci částí již hotových skladeb do nových celků. V tomto směru už k obrazu svému přepracoval tvorbu od Madonny, Daft Punk, Red Carpet, Joshe Gabriela, Deadmau5, U2, Energy 52 a dalších.

Druhým vystupujícím bude domácí dj Carrione aka Diesel Phunk.

Carrione aka Diesel Phunk je dj, producent, provozovatel iRadia Sensation Factory a jeden z tvůrců programu Embassy clubu. Na poli české taneční scény se pohybuje od roku 1999 a skladba jeho djských setů využívá trance, progressive, techno a house dle hudebního zaměření klubových nocí na něž je zván nebo dle přání návštěvníků těchto nocí. Ovšem nejraději má vystoupení plná kombinací dle nálady publika.

První vystoupení dje Carrione v roce 1999 byla zcela ve znamení tehdy hodně oblíbeného techna v podhoubí pražské klubové scény. Toto období je spojeno s jeho vystupováním v pražských klubech jako Spiral, XT3, Industry 55 nebo Radost FX. Právě v těchto klubech se obohatil hudební rozhled dje Carrione o house později i trance, který zároveň i odstartoval spolupráci na nocích Atom Pop. Projekt Atom Pop ve své době přivezl celou řadu zahraničních jmen a procestoval mnoho klubů po celé ČR.

V roce 2003 začal dj Carrione spolupracovat s djem B.One.K, což vedlo k sérii akcí Kamikaze za podpory nového energy drinku podobného jména a Extravaganza za podpory stejnojmenného pořadu rádia Evropa 2.

Rok 2004 je pro dje Carrione rokem nových zkušeností, nejenže stojí u zrodu nového internetového média Hudebniportal.cz, ale společně se svým producentským partnerem zakládá hudební projekt Shaderlands, který později mění jméno na Diesel Phunk.

V roce 2005 dj Carrione přidává ke svému jménu natrvalo přídomek Diesel Phunk a stává se rezidentem jednoho z nejpopulárnějších klubů v ČR, pražského klubu Mecca a noci Meccamix. Tato noc se brzy stává nejnavštěvovanější klubovou akcí na české taneční scéně a vyznačuje se spoluprací s anglickým klubem Ministry of Sound. V této době se rozrůstá i činnost internetového média Hudebniportal.cz, které se transformuje v portál MIX.cz.

Později se dj Carrione aka Diesel Phunk odpoutává od provozu portálu MIX.cz a začíná pracovat na projektu budoucího rádia, který se sice nakonec nenaplnil, ovšem později vyústil v převzetí internetového rádia Sensation Factory. Na poli djingu a produkce akcí se dj Carrione aka Diesel Phunk objevuje na bezpočtu akcí a podílí se na produkci akcí Beats & Melody v Olomouci a Ostravě.

Dnes je dj Carrione aka Diesel Phunk především aktivní na poli hudební produkce. Věnuje se provozu iRadia Sensation Factory a spolupracuje na provozu Embassy clubu. V pozici dje jej můžete zastihnout méně často, ale to rozhodně neubírá na jeho kreativitě kombinující trance, house, progressive a techno.

http://www.facebook.com/events/383103898454284/

© 2006 DJ Carrione