DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
28.03.2013
Tento pátek se do pražského Embassy clubu chystá další díl noci Trance Extasy, která vám jako obvykle nabídne pořádnou porci klubového trance a progressive a to v podání zkušených klubových djů z iRadia Sensation Factory ­ dje Carrione aka Diesel Phunka a jeho hosta dje Davida Justiána.

Kdo je David Justián?

David Justián je zástupce iRadia Sensation Factory, klubový dj a člověk zabývající se produkcí klubové hudby v jedné osobě. Přesně takto by se dal co nejstručněji představit další host pravidelné noci Trance Extasy v pražském private klubu Embassy v Praze na Zbraslavi, která proběhne tento pátek od 22. hodin.

David Justián se poprvé k hudbě jako takové dostal už ve velmi útlém věku prostřednictvím studia hry na klavír. Ovšem první impuls v jeho pozdějším zaměření na djing přišel až v roce 1997, kdy se během jeho pobytu v Holandsku náhodně zúčastnil své první klubové akce. Posléze se začíná více o tento styl zajímat, což nakonec v roce 2000 vyústilo v jeho první vystoupení před publikem. Samozřejmě nezůstalo pouze u tohoto prvního vystoupení, protože do dnešního dne stihl David Justian vystoupit v celé řadě klubů nebo prostor, kde proběhly klubové akce např. Mecca, SaSaZu, JET SET, Vertigo, Styx, Chateau rouge nebo Občanská Plovárna, kde hrál po boku např. Jerry Ropera /D/, Kay Wildera /NL/, Sterise /NL/, Milana Kroužila, Spark7, Subgata, Chrise Sadlera a dalších.

David Justián se však nevěnuje pouze djingu. Na jeho kontě je už celá řada uspořádaných klubových akcí např. The Sounds of Netherlands, The Sence of House nebo série akcí Expectation.

Další viditelnou činností Davida Justiána je i jeho moderátorská činnost při produkci jeho vlastního rádiového pořadu The Selection of David Justian, který je v současnosti vysílán např. i na českém iRadiu Sensation Factory, s nímž David Justian navázal v poslední době užší spolupráci i po organizační stránce provozu tohoto média.

Více o dji Davidu Justianovi viz

http://www.davidjustian.net/

Druhým vystupujícím bude domácí dj Carrione aka Diesel Phunk.

Carrione aka Diesel Phunk je dj, producent, provozovatel iRadia Sensation Factory a jeden z tvůrců programu Embassy clubu. Na poli české taneční scény se pohybuje od roku 1999 a skladba jeho djských setů využívá trance, progressive, techno a house dle hudebního zaměření klubových nocí na něž je zván nebo dle přání návštěvníků těchto nocí. Ovšem nejraději má vystoupení plná kombinací dle nálady publika.

První vystoupení dje Carrione v roce 1999 byla zcela ve znamení tehdy hodně oblíbeného techna v podhoubí pražské klubové scény. Toto období je spojeno s jeho vystupováním v pražských klubech jako Spiral, XT3, Industry 55 nebo Radost FX. Právě v těchto klubech se obohatil hudební rozhled dje Carrione o house později i trance, který zároveň i odstartoval spolupráci na nocích Atom Pop. Projekt Atom Pop ve své době přivezl celou řadu zahraničních jmen a procestoval mnoho klubů po celé ČR.

V roce 2003 začal dj Carrione spolupracovat s djem B.One.K, což vedlo k sérii akcí Kamikaze za podpory nového energy drinku podobného jména a Extravaganza za podpory stejnojmenného pořadu rádia Evropa 2. Rok 2004 je pro dje Carrione rokem nových zkušeností, nejenže stojí u zrodu nového internetového média Hudebniportal.cz, ale společně se svým producentským partnerem zakládá hudební projekt Shaderlands, který později mění jméno na Diesel Phunk.

V roce 2005 dj Carrione přidává ke svému jménu natrvalo přídomek Diesel Phunk a stává se rezidentem jednoho z nejpopulárnějších klubů v ČR, pražského klubu Mecca a noci Meccamix. Tato noc se brzy stává nejnavštěvovanější klubovou akcí na české taneční scéně a vyznačuje se spoluprací s anglickým klubem Ministry of Sound. V této době se rozrůstá i činnost internetového média Hudebniportal.cz, které se transformuje v portál MIX.cz.

Později se dj Carrione aka Diesel Phunk odpoutává od provozu portálu MIX.cz a začíná pracovat na projektu budoucího rádia, který se sice nakonec nenaplnil, ovšem později vyústil v převzetí internetového rádia Sensation Factory. Na poli djingu a produkce akcí se dj Carrione aka Diesel Phunk objevuje na bezpočtu akcí a podílí se na produkci akcí Beats & Melody v Olomouci a Ostravě.

Dnes je dj Carrione aka Diesel Phunk především aktivní na poli hudební produkce. Věnuje se provozu iRadia Sensation Factory a spolupracuje na provozu Embassy clubu. V pozici dje jej můžete zastihnout méně často, ale to rozhodně neubírá na jeho kreativitě kombinující trance, house, progressive a techno.

Toť vše ohledně vystupujících djů a teď už jen závěrečné shrnutí:
pá 29.3.2013,
Trance Extasy,
Praha ­ Embassy club, Paškova 93, Praha 5 - Zbraslav
djs: David Justian & Carrione aka Diesel Phunk,
start: 22. hodin
vstupné: zdarma

http://www.facebook.com/events/180916818722352/

© 2006 DJ Carrione