DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
29.06.2006
Počátek léta je u mě zcela ve znamení klubů. Zatímco již tuto sobotu opět zavítám do kosteleckého klubu Mystery na akci bookingu Czech – Dance, tak hned příští víkend navštívím společně s Orbithem ostravský Fabric a hned druhý den se vracím již na plážovou akci do oblíbeného Free-D-Baru v Mlékojedech u Neratovic, kde vystoupím po boku kapely Southpaw.

1.7.2006 – Czech-Dance, Mystery – Kostelec nad Labem
Jak se již pomalu stalo tradicí, tak se opět po měsíci vracím do kosteleckého klubu Mystery. Noci Czech-Dance, které pořádá stejnojmenný booking, se vyznačují odlehčenou náladou, kterou svými trance sety podporují djs Nifty, mEN, MeryEn a má maličkost. Já osobně se do tohoto klubíku vždy rád vracím. Přijďte se i vy již tuto sobotu mrknout.

7.7.2006 – DJ Orbith in Fabric, Fabric – Ostrava
Něco málo přes týden zbývá do startu nové rezidentní noci dje Orbitha v ostravském klubu Fabric. Hosty tohoto novinkového večera bude má maličkost společně s djem B.One.K. Tešit se můžete na elektro noc s pořádnou dávkou energie.

8.7.2006 – Southpaw afterparty, Free-D-Bar – Mlékojedy u Neratovic
Den po Fabricu s djem Orbithem se přesouvám na plážovou akci, kde hlavní hvězdou večera budou populární Southpaw. Po koncertu Southpaw se společně s djem Daunem ujmeme gramofonů a budeme hrát dle nálady publika. Jeli libo house, techhouse v mnoha podobách až do časných hodin, tak si rozhodně přijdete na své.
© 2006 DJ Carrione