DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
02.07.2006
Již v pátek 7.7. proběhne v ostravském klubu Fabric předpremiéra nové ostravské rezidentní noci dje Orbitha s názvem DJ Orbith in Fabric. V rámci večera se za gramofony objevím i má osoba a dj B.One.K.

Je nepochybné, že dj Orbith se od dob konce deváté dekády minulého století stal v českém klubové prostředí pojmem. Tento dj má již dlouho dopředu svůj kalendář doslova napěchován k prasknutí, což jej činí pro mnohé promotery jen těžko dosažitelným. Ostravský klub Fabric si je této skutečnosti vědom a s ohledem na Orbithovu popularitu v Ostravském kraji startuje pravidelnou rezidentní noc DJ Orbith in Fabric, která oficiálně startuje v říjnu tohoto roku.

Správně jste si všimly slůvka oficiálně, protože noc DJ Orbith in Fabric má svou předpremiéru na počátku prázdnin již v pátek 7.7.2006, kdy se za gramofony kromě nového rezidenta Fabricu dje Orbitha objeví i duo djů působících na české taneční scéně nějaký ten rok, djů vytvářejících atmosféru, duo Carrione aka Diesel Phunk a B.One.K.Line-up DJ Orbith in Fabric:
21:00 – 23:00 Fabric resident
23:00 – 01:00 B.One.K
01:00 – 03:00 Orbith
03:00 – 05:00 Carrione aka Diesel Phunk

Přijďte si i vy užít počátku nového léta a oslavy nové rezidentní noci DJ Orbith in Fabric.
© 2006 DJ Carrione