DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
04.08.2006
Mé vystoupení v rámci pořadu Global Beat na mexickém rádiu Masmusic.fm proběhlo sice s týdením posunem, ale až s nečekaně velkým úspěchem. Proto již na dnešní večer připravuji živé nahrávání zcela nového živého setu na říjen, kdy bych měl svou hudební návštrěvu zopakovat.

Mé noční vystoupení v pořadu Global Beat na mexickém rádiu Masmusic.fm se setkalo s velmi kladným ohlasem. Doslova pár chvil po mém vystoupení na tomto respektovaném rádiu s poslechovostí okolo 25.000 posluchačů se strhla lavina pozitivních diskuzních příspěvků týkajících se mého výstupu, což vyustilo k navázání mé spolupráce s tímto rádiem a všichni posluchači si mohou být jisti, že mě v pořadu Global Beat neslyšeli naposledy. Nejbližší plánované vystoupení se uskuteční v měsíci říjnu.

Ale již nyní vás mohu pozvat na dnešní večer do kosteleckého klubu Mystery, kde hodlám dnes večer odehrát svůj další set. Kdo ví, třeba právě tento set bude oním dalším v pořadí, který bude prezentován v rámci mé říjnové návštěvy v Mexico city na rádiu Masmusic.fm.

Czech-dance
4.8.2006, Mystery - Kostelec nad Labem
djs: Carrione aka Diesel Phunk, Nifty, mEn
vstupné zdarma
© 2006 DJ Carrione