DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
28.08.2006
Září patří již každoročně k měsícům novinek na taneční scéně a ani letos tomu není jinak. Novinkou na pražské taneční scéně je otevření nového klubu Club 77 na Žižkově přímo naproti Žižkovské věži a já budu mít již tuto sobotu čest se postarat o celonoční zábavu v tomto klubu společně s djem Franke.

Nový klub je pro mě vždy výzvou, protože dopředu nevím co přesně v daném klubu naservírovat, aby noc ovládla ta správná taneční atmosféra. Mé premiérové vystoupení v tomto klubu ovšem bude oproti jiným jiné, protože vedení klubu si nejen pro vás, ale i pro mě připravilo překvapení v podobě djského partnera pro tuto noc, kterým bude můj dlouholetý přítel dj Franke ze serveru Sewer.techno.cz.

DJ Franke
Dj Franke vlastním jménem František Urban je rodákem z Liberce. První DJské kroky v roce 1993 ho zavedly na diskotéky, kde hrával z CD-disko a house. Ovšem postupem času byl ovlivňován stále více klubovou scénou a různými styly hudby, proto si v roce 1999 kupuje své první gramofony a první houseové desky. Postupem času přibývalo jak house desek, tak i techna, které se později stává hlavní náplní Frankova hraní. Franke je perfekcionalista , z jeho setů je cítit energie a dynamika.Velký důraz klade na vývoj setu a dějovost, nabízí aktuální a nejnovější desky z oblasti techno scény.V současné době tedy hraje především techno ,ale občas zabrousí i do vod house.

Dj Franke během svého působení na taneční scéně se stále častěji setkává s Nikou 77, Inigem Kennedym, Agentem, Pavlem Krejdlem, jimiž sety je stále ovlivňován dodnes.V roce 2003 se stává členem Basswave bookingu a v 2005 vstupuje do dalších dvou bookingu CTRL agency a Sewer.techno.cz. Na začátku roku 2006 opouští Basswave a stává se exklusivním členem pro Sewer.techno.cz.

I přesto, že Franke převážně hraje techno, tak pro tento večer bude opět po nějaké době plut ve vlnách čistě houseových, i když již nyní je jasné, že si neopomene zabalit i nějakou tu tvrdší desku.

Ode mne se můžete jako obvykle těšit na směs houseových desek a podle nálady noci mohu přidat i trance, progressive či techno skladby, ovšem to ovlivníte vy svými požadavky.Club 77 se nalézá na pražském Žižkově v ulici Velehradská, č.p. 26 přímo naproti Žižkovské věži. Budu se na vás těšit.
© 2006 DJ Carrione