DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
20.09.2006
Již tento pátek proběhne v libereckém klubu Liquid další díl noci Wet Ride, kam přijali pozvání brněnský dj Orbith a pražský dj Carrione aka Diesel Phunk.

Wet Ride již tento pátek

Léto již definitivně skončilo a s ním i letošní festivalová sezóna. Sluníčko sice ještě dovede přes den pořádně rozehřát, ale noci jsou již chladné a nepřátelské pro festivalové dovádění pod širým nebem. Právě nyní je nejvyšší čas pro start nové klubové sezóny, kterou neopomene řádně přivítat ani liberecký klub Liquid společně s nocí Wet Ride.

Již tento pátek do severočeského Liberce, na noc Wet Ride, zavítá stálice české taneční scény a dj objevivší elektro pro českou taneční scénu, brněnský dj Orbith. Noc Wet Ride si ovšem připravuje i druhé překvapení, kterým je liberecký návrat dje Carrione aka Diesel Phunka, jež rovněž umí pořádně vzít za opratě, což již nejednou dokázal nejen v ČR, ale třeba i v německém Ambergu či při svém hostování na mexickém rádiu Masmusic.fm.

Na co se tedy můžeme již tento pátek v libereckém Liquidu na noci Wet Ride těšit? Každopádně na pořádnou dávku progresivního elektra, tak jak jej umí podat pouze dj Orbith a následnou progressive trance smršť v podání pražského dje Carrione aka Diesel Phunka. Ovšem noc Wet Ride není jen o dvou djích a dvou zastoupených městech. Své želízko do ohně přidal i Trutnov a domácí Liberec v podání djů Pety, B-Faced, Jay Dany Dee. Tudíž plán na páteční večer je jasný!!!

Wet Ride line-up:
21:00 – 00:30 Pety, B-Faced, Jay Dany Dee
00:30 – 02:30 Orbith (djOrbith.com)
02:30 – 04:30 Carrione aka Diesel Phunk (djCarrione.com / MIX.cz)pá. 22.9. WET RIDE
ORBITH (Marsey / CZ), Carrione aka Dieselphunk (MIX.cz)
Pety (turn-off), B-Faced (LQD) and guest Jay Dany Dee
styl: WnH / house / trance
entry: 80,-
© 2006 DJ Carrione