DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
04.10.2006
Už tento pátek opět navštívím klub Mystery v Kostelci nad Labem, kde vystoupím v rámci pravidelné noci Czech-Dance. Společně se mnou se za gramofony objeví např. stále populárnější dj Rewis a stálice noci djeane MeryEn a dj mEN.

Opět po dvou měsících se již tento pátek vrací noc Czech-Dance do Kostelce nad Labem, do klubu Mystery. Opět si budete moci vychutnat večer plný mnoha podob trance a progressive v podání nejen sympatické MeryEn, ale i dalšího člena bookingu Czech-Dance dje mEN a dvojice hojně se objevujících v mnoha českých klubech, dvojice djů Carrione aka Diesel Phunk a dj Rewis.

Už ze samotného obsazení noci je znát, že je se opravdu nač těšit, však považte, že MeryEn se v letních měsících úspěšně starala o zábavu nejen v oblíbeném prostoru Free-D-Baru, ale byla i jednou ze zástupkyň djs jemného pohlaví v pražském klubu Mecca a noci Pussycats.

DJ Rewis během uplynulého léta stihl nejen dvakrát navštívit ostravský klub Fabric a celou řadu menších klubových večerů, ale vystoupil i po boku Westbama či Michaela Buriana na akci Space Parade v Prievidzi, kde se tančilo pod otevřeným nebem.

DJ Carrione aka Diesel Phunk se v létě věnoval návštěvám nejen v již zmiňovaných klubech Free-D-Bar a Fabric, ale navštívil např. i liberecký Liquid a úspěšně odstartoval svou rezidenturu nejen v německém klubu Dance Hall Amberg, ale navázal i spolupráci s pořadem Global Beat na mexické stanici Masmusic.

Line up:
22:00-23:30 MeryEn
23:30-01:00 mEN
01:00-02:30 Carrione aka Diesel Phunk
02:30-END Rewis /DjRewis.com/

Czech-Dance
pá 6.10.2006
Mystery – Kostelec nad Labem

DJs: Carrione aka Diesel Phunk, Rewis, MeryEn, mEN

© 2006 DJ Carrione