DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
27.11.2006
Hudební vánoce nanečisto aneb Czech Dance vs. MOSP v pátek 8.12.2006 pražském klubu Styx. Santa tentokrát sice zůstane doma, ale falešných sobů bude opravdu hodně. A to vše zcela zdarma.

Czech Dance vs. MOSP

V pátek 8.12.2006 opět zamíří pravidelná noc Czech Dance do pražského klubu Styx a spolu s ní přijde i vánoční nálada. Santu sice v tento večer neočekávejte, omlouvá se z důvodu zaneprázdněnosti, ale dárky budou a to hlavně ty hudební.

Noc Czech Dance přinese svým návštěvníkům nejen obvyklou porci novinek v duchu progressive a trance v podání osvědčených jmen Nifty, Carrione aka Diesel Phunk a Daun, ale navíc zcela v duchu vánoc si pro všechny dorazivší připravila i něco navíc, něco co obohatí už tak naditou vánoční punčochu.

Noc Czech Dance tentokrát nebude striktně o progressive a trance, ale nabídne širší hudební nabídku, o kterou se postarají celkem tři hosté. Prvním hostem večera bude dj pocházející z Kypru, ale v současnosti se aktivně pohybující postava na české taneční scéně, dj Bon Finix, který nabídne stále populárnější electro house. Dalšími dvěma hosty budou zástupci agentury MOSP Zygy a Axiom. Zatímco Axiom je vyznavačem electra, tudíž již víme na co se v jeho setu můžeme těšit, tak Zygy se ve své produkci nedrží jednoho stylu a dokáže nabídnout jak nápaditý houseový výlet, tak i energií sršící techno. Nechme se tedy překvapit, čím nás obohatí v pátek 8.12.2006.

Hudební nabídka noci je již jasná, noc Czech Dance vs. MOSP nabídne celkem 6 djs: Bon Finix, Zygy, Carrione aka Diesel Phunk, Nifty, Axiom, Daun, 5 hudebních stylů: progressive, trance, electro house, electro, techno, a co dál? Klub Styx bude pro tento večer posílen o světelný aparát, nesmíme zapomenout na speciální videoprojekci, kterou ovládne virtuální tanečnice.

Kde se klub Styx nalézá?

Klub Styx se nalézá v blízkosti stanice metra Invalidovna na trase B v těsné blízkosti hotelu Olympik na adrese Sokolovská 144/349, Praha 8.

Czech Dance vs. MOSP
Pá 8.12.2006
club Styx, Praha
djs:
Bon Finix, Zygy, Carrione aka Diesel Phunk, Nifty, Axiom, Daun
specials: light show, videoprojection, virtual dancers
vstupné zdarma

© 2006 DJ Carrione