DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
20.12.2006
Pozor je to tajné, ale vám to prozradím. Čtvrteční večer 21.12. v pražském klubu Vertigo bude ve znamení oslav, protože se budou slavit nejen jedny kulaté narozeniny, ale třeba i blížící se vánočně-silvestrovské svátky. Vstup volný všem!

Houser b-day

Když je co oslavovat, proč to neoslavit třeba ve čtvrtek? A proč si k tomu nevybrat příjemný prostor pražského klubu Vertigo? Podobné otázky si kladla i partička okolo pravidelného periodika Houser a tak vznikl nápad čtvrteční párty, která sloučí oslavu kulatin s pobavením pro širokou veřejnost. Ano, slyšíte správně, ač se jedná o narozeninový večer, tak rozhodně není jen pro uzavřenou společnost, ale i pro vás všechny.

Co by to bylo za mejdan bez hudby? O hudební doprovod večera se postará zkušený pražský dj Carrione aka Diesel Phunk, který speciálně pro tento večer bude hrát veseleji, vokálověji a dojde i na citové záležitosti v podobě osvědčených houseových hitů. Kdo zná dje Carrione aka Diesel Phunk z jeho působení coby residenta noci Meccamix v pražském klubu Mecca ví co má očekávat.

Zahoďte všednost a shon a pojďte se pobavit – Houser b-day!

Houser b-day
Čtvrtek 21.12. 2006
club Vertigo, Havelská 4 – Praha 1
Djs:
Carrione aka Diesel Phunk only

© 2006 DJ Carrione