DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
08.01.2007
Letošní zima je na sníh opravdu hodně skoupá a o opravdovích zimních radovánkách si můžeme nechat jen zdát a nebo je prostě nahradíme jinou zábavou. Mou alternativou je speciální zimní edice noci Czech Dance v pražském klubu Vertigo a vy jste v pátek 19. ledna srdečně zváni.

Czech Dance – Winter Edition

Kdepak ty loňské sněhy jsou? Podobnou otázku si položil v posledních týdnech nespočet příznivců zimních radovánek a odpovědi se zřejmě v nejbližší době nejspíš nedočkají. Kam se tedy jít bavit, když horská střediska zejí prázdnotou?

Zábava jako zábava, i když pravdou, že ta sněhem zaprášená je pro toto období typičtější. Ale nevěšte hlavu, protože vám nabízíme alternativu v podobě speciální zimní edice noci Czech Dance, která proběhne v oblíbeném pražském klubu Vertigo (Havelská 4, Praha 1) již v pátek 19.1.2007. Padající sníh vám sice v klubu nezaručíme, ale atmosféru udělat umíme!

Kdo se v průběhu páteční noci objeví za gramofony rozhodně není tajemstvím, proto vám již nyní můžeme představit celkem čtveřici djs a jedno djské duo. Onou zmiňovanou čtveřicí djs jsou již prověřená jména pevně spojená s projektem Czech Dance v čele s djem Niftym, kterého doprovodí djs Carrione aka Diesel Phunk, Daun a mEN. Zmíněnou djskou dvojicí pak bude duo Matthew & Finidi.

Hudebně vás noc pohoupe v obvyklém vlnění house, trance a progressive, ovšem toto pravidlo neplatí u dua Matthew & Finidi, kteří mnohdy rádi zabrousí do rozbouřenějších vod progressive techna.

Jak vidno, tak nabídka noci bude opravdu pestrá a to jsme zapomněli říci, že vstupné na tuto akci se pohybuje zcela ve světle tradic na hranici bodu mrazu, tudíž je zcela zdarma.

Přijďte se poveselit a společně přivoláme i sníh!

Czech Dance – Winter Edition
Pá 19.1.2007
Club Vertigo – Havelská 4, Praha 1

Special guest: Matthew & Finidi
Djs: Nifty, Carrione aka Diesel Phunk, Daun, mEN
Vstupné: zdarma

© 2006 DJ Carrione