DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
18.01.2007
Následující víkend bude ve znamení dvou akcí. V pátek se na vás těším v pražském klubu Vertigo na tradiční noci Czech Dance a v sobotu premiérově zavítám do Turnovského MC Scorpion, kde společně odstartujeme taneční noci Extravaganza Night. Už se na vás těším.

Pátek: Czech Dance – Winter Edition ve Vertigu

Sobota: První Extravaganza Night v Turnově

Turnovský Music Club Scorpion bude již tuto sobotu hostit první díl noci Extravaganza Night, která se představí v čistě houseovém a trance hávu. Hosty večera budou zkušení dj Carrione aka Diesel Phunk, Nifty a Jay Dany Dee.

Extravaganza Night je zcela nový projekt MC Scorpion a tanečního serveru Czech-Dance.com, který hodlá rozšířit hudební nabídku turnovského prostoru MC Scorpion směrem ke klubové scéně. Noci Extravaganza Night svým návštěvníkům nabídnou extravaganci, atmosféru a zábavu oblíbených klubových nocí, které hudebně podpoří vybraní klubový djs.

První noc se zaměřila na v současnosti velmi populární zvuk klubových nocí zaměřených na house, trance a progressive, který představí hned dva djs zastupující pražskou scénu dj Carrione aka Diesel Phunk, Nifty a jediný zástupce severočeské klubové scény Jay Dany Dee.

Nifty

Hlavní osoba stojící za projektem Czech Dance, který se nezabývá jen promoterskou činností a djingem, ale navíc i provozem stejnojmenného serveru, který své čtenáře informuje o aktuálním dění na poli elektronické hudby. V rámci djingu se se jménem Dj Nifty můžeme setkávat od roku 2003, kdy se Nifty aktivně podílel na programu hned dvou hudebních prostorů v čele s klubem Mír v Uherském Hradišti. Hudebně se dj Nifty pohybuje ve vodách v současnosti stále oblíbenějších hudebních stylů Progressive a Trance. Zajímavostí této osobnosti je striktní využívání tzv. PC djingu, při němž nejsou používány klasické gramofony, ale pracuje se v software umožňujícím tzv. on-line mix např. Virtual DJ, Traktor Studio, Ableton apod.

Jay Dany Dee

Ač je tento dj se na české taneční scéně nepohybuje dlouho, tak své jméno již dokázal protlačit po bok osvědčených jmen např: Orbith, Carrione aka Diesel Phunk či Chris Sadler na akcích v Teplicích, Praze či Brně. O jeho kvalitách svědčí i fakt, že byl úspěšným finalistů hned několika djských soutěží. A co vlastně Jay Dany Dee hraje? V jeho rekordbagu naleznete desky s club a funky houseovou či progressive náladou.

Extravaganza Night line-up

21.00 start
21.00 – 23.00 Jay Dany Dee
23.00 – 01.00 Carrione aka Diesel Phunk
01.00 – 03.00 Nifty

V případě dobré atmosféry se po třetí hodině ráno rozhodně končit nebude!

Stále nevíte…?

Stále nevíte zda by vás noc oslovila, nebo vám přijde název noci povědomí? Taneční akce Extravaganza Night nejsou na taneční scéně novinkou, ale volně navazují na sérii akcí Dance Extravaganza Night, která byla propojena se stejnojmenným pořadem na rádiu Evropa 2 a přesně takovou atmosféru, která vyprodala a rozskákala nejeden klub mezi lety 2003 až 2006 očekávejte i v sobotu 20.1.2007 v turnovském MC Scorpion.

Extravaganza Night
So 20.1.2007
MC Scorpion

- Turnov, Koňský trh 201
DJs: Carrione aka Diesel Phunk, Nifty, Jay Dany Dee
Start: 21.00
Vstupné: 50 Kč

© 2006 DJ Carrione