DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
30.01.2007
První narozeniny Czech Dance se blíží a společně s nimi přijde i oslava v nových prostorách klubu CZ Beat. Už v pátek 16. února můžete i vy být u toho!

Czech Dance oslaví narozeniny

Agentura Czech Dance oslaví 16.2.2006 své první narozeniny, což si žádá oslavu a to rovnou stylovou oslavu ve Staroegyptském duchu pod dohledem boha Anubise. Vstupné je narozeninové, tudíž zdarma.

Název Czech Dance se na plakátech začal objevovat zhruba před rokem jako nástupce agentury syphon-zyphon. Zkraje se aktivity této agentury soustředili okolo Kosteleckého klubu Mystery, pražského klubu Styx a rovněž pražského hudebního baru O2. Nově vzniklá agentura však s počátkem nového roku nezměnila jen název, ale rozšířila i svou základnu, což vyústilo nejen k intenzivnější spolupráci se svými domácími kluby, ale i v navázání spolupráce s novými. Noci Czech Dance jste tak v uplynulém roce mohli zcela nově prožít i v pražských klubech Vertigo, Nebe či CZ Beat a v dohledné době přibude i další pražský klub Bordo. Ovšem aktivity agentury se zdaleka nesoustředili jen na území Prahy. Navázána byla např. spolupráce s Turnovským MC Scorpion a nocí Extravaganza Night či libereckým klubem Liquid. Rovněž nesmíme opomenout letní hostování v oblíbeném Free D Baru v Mlékojedech u Neratovic.

Jak je vidno, tak první rok agentury Czech Dance byl úspěšný, což je rozhodně dostatečným důvodem k oslavě, kterou rozhodně nechceme prožít jen v úzkém kruhu nejbližších, proto i pro vás připravujeme oslavu našich prvních narozenin.

Slavit se bude 16.2.2007 ve zcela novém prostředí klubu CZ Beat, který nyní sídlí na adrese Štítného 14/402, Praha 3 v prostorách staroegyptské restaurace Anubis, jež se v nedávné době rozšířila o nově vzniklý klub. Nutno podotknout, že nové prostory klubu CZ Beat opravdu vyzařují zcela specifickou energií starého Egypta, která pozitivně poznamená i naši narozeninovou párty.

Hudební nabídka narozeninového večera bude opět velmi pestrá za účasti celkem sedmi členů agentury Czech Dance. Hudebně se budeme po celou noc vlnit ve vlnách pro nás tolik oblíbeného trance a progressive. Kdo se tedy v pátek 16.2.2007 v nových prostorách klubu CZ Beat objeví za gramofony?

Během večera se gramofonů ujmou celkem dvě djské dvojice Matthew & Finidi a MeryEn & mEN, které svými sety doplní djs Carrione aka Diesel Phunk, Nifty a v neposlední řadě i charismatický Daun.

O potěšení vašich očí se postarají živé tanečnice.

Přijďte i vy opít Anubise! Vstup na narozeninovou párty je zdarma.

Czech Dance 1. narozeniny
Pá 16.2.2007
CZ Beat, Štítného 14/402 - Praha 3

DJs: Matthew & Finidi, MeryEn & mEN, Carrione aka Diesel Phunk, Nifty, Daun
Special: go go tanečnice
Vstupné zdarma

© 2006 DJ Carrione