DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
05.02.2007
MC Březnice u Příbrami na velikonoční neděli představí druhý ročník úspěšné noci Easters Stars & Heroes. Tentokrát ovšem nepůjde pouze o taneční noc, ale o life style show kombinující taneční párty s množstvím netradičních lákadel. Hudebně noc podpoří djs Orbith, Chris Sadler, Uwa & Lucky Lucaso a další.

Perfect Easter v MC Březnice u Příbrami

Po loňském velmi úspěšném startu noci Easters Stars & Heroes, proběhne na velikonoční neděli 8. 4. 2007 druhý ročník této noci, který oproti loňskému dílu nabídne více lákadel a opět i velmi zajímavý line-up. Změnou oproti loňskému ročníku je i nový název noci Perfect Easter.

Perfect Easter návštěvníkům nabídne celkem dvě roviny zábavy. Jedna se bude plně soustředit na hudební stránku noci, druhá bude výhradně o zábavě a show.

Po hudební stránce nabídne noc Perfect Easter pestré menu složené z hudebních lahůdek v podání osvědčených djských jmen české taneční scény. Během večera si tak budete moci vychutnat nejen svižné electro od jednoho z nejvíce obsazovaných djs posledních let, rezidenta pražského klubu Roxy, ostravského Fabricu a brněnské Flédy dje Orbitha, ale i houseové vlnění rezidenta pražského klubu Roxy a rovněž častého hudebního hosta mnoha tanečních událostí Chrise Sadlera. Speciálními hosty večera bude i duo rezidentních djů klubů Duplex Uwa & Lucky Lucaso, kteří jsou pověstní svými strhujícími extravagantně pojatými show. Posledními jmény v hudebním menu velikonoční neděle jsou pražský dj a promotér v jedné osobě dj B.One.K a rezident pražského klubu Mecca za rok 2005, častý host taneční scény v německém Ambergu dj Carrione aka Diesel Phunk.

Jak jsme již v úvodu zmiňovali, tak Perfect Easter rozhodně nebude jen o hudebním prožitku, ale nabídne daleko více. Noc Perfect Easter potěší své návštěvníky např. speciální barmankou show, módní přehlídkou či soutěží o 10 zpátečních letenek do evropských destinací od SKYEUROPE.

Po zvukově-vizuální stránce se již nyní můžete těšit na masivní krystalicky čistý EAW zvuk podpořený světelnou show a vizuální performancí reprodukovanou pomocí plazmových obrazovek. Samozřejmě, že nebudou chybět živé tanečnice.

Nezapomeňte, neděle 8.4.2007, MC Březnice u Příbrami a Perfect Easter

.

Perfect Easter
Ne 8.4.2007
MC Březnice u Příbrami

Djs: Orbith, Uwa & Lucky Lucaso, Chris Sadler,
B.One.K, Carrione aka Diesel Phunk

Special: Fashion show, barman show, go-go dancers,
Soutěž o 10 zpátečních letenek od SKYEUROPE,
Plazma TV, EAW sound, light show

Open: 20:30 hod.
Start: 21:00 hod.
Entry: 129,- Kč do 22:00 hod.

Více info již brzy na www.mcbreznice.cz.

© 2006 DJ Carrione