DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
23.04.2007
Oblíbená noc Czech Dance opět roztančí pražský klub Vertigo. Opět se můžete těšit na typickou elektrizující atmosféru nocí Czech Dance, okořeněnou o zajímavé novinky. Vyvrcholením noci pak bude oslava narozenin dje Niftyho.

Dubnový díl pravidelné noci Czech Dance v pražském klubu Vertigo vám opět zcela zdarma přinese čirou energii plnou trance a progressive v podání již osvědčených jmen, která nejednou roztančila vaše těla. Noc Czech Dance se však neustále vyvíjí, proto i dubnový díl představí novinky.

Dubnové Czech Dance oslavou narozenin dje Niftyho

Narozeniny jsou vždy dostatečným důvodem k oslavě. Nezapomenutelné oslavě pak nesmí chybět množství gratulantů, kteří vytvoří jedinečnou atmosféru noci a postarají se o zážitky. Dj Nifty se o atmosféru svých narozenin chce podělit se všemi návštěvníky nocí Czech Dance, proto svůj dort rozkrojí během páteční noci 27.4.2007 v pražském klubu Vertigo.

O hudební stránku večera se pak postará sám oslavenec spolu se svými hosty, dji ze stáje Czech Dance – sympatickou MeryEn, djskou dvojicí Matthew & Finidi, Carrione aka Diesel Phunka a showmana dje Dauna.

Noc nabídne exklusivní fire show

Speciálním zpestřením noci bude exklusivní vystoupení pekelníka Ondřeje Víta a jeho speciální show doplněnou o ohnivé efekty.

Nifty Birthday Party line-up

Přijdete na oslavu později? Nevadí, protože pekelná show začne úderem půlnoci. Ovšem pak přijdete o sety djs MeryEn a dvojice Matthew + Finidy.

21:00-23:00 MeryEn
23:00-00:00 Matthew + Finidy
00:00-00:10 Ondřej Vít – Fire Show
00:00-00:30 Matthew+Finidy
00:30-01:30 Nifty
01:30-End Daun vs. Carrione aka Diesel Phunk

Nifty Birthday Party
Pá 27.4.2007
Club Vertigo, Havelská 4 - Praha 1

DJs: Nifty, Matthew & Finidi, Carrione aka Diesel Phunk & Daun, MeryEn
Special: exclussive fire show by Ondřej Vít
2x Gogo Tanečnice a ovocné mísy
Vstupné zdarma

© 2006 DJ Carrione