DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
03.05.2007
Plzeňský warm-up k párty Amazing City, který se konal v sobotu 31.3.2007 v klubu PH+ byl pro mnohé příjemným zážitkem. Vy sami jste vytvořili pro nás dje skvělé podmínky a my jsme vám vše velmi rádi vraceli. Report z této akce byl uveřejněn na portále Bavte.se.

V sobotu 31.3 2007 si plzeňský klub PH+ střihl zahřívací kolo na party Amazing city,která proběhne 13.4 v pražské T-Mobile aréně. A tady je pár slov a fotek.

Akce sice začala už 21.00,ale první návštěvníci se začali trousit až o hodinu později.Návštěvnost ale i tak nebyla moc veliká,což je dost velká škoda, vzhledem k obsazení za mixážním pultem. A že bylo z čeho vybírat. Objevili se zde Djs: Carrione aka Diesel Phunk, Dj Tomahawk, Dj Tall Boy Slim a Djka Bluecat.

Jako první se na řadu dostal rezidentní Dj Tall Boy Slim. Tento dlouhán předvedl svůj obvyklý sound ve stylech electro a progressiv house, kterým zaručeně rozproudil první návštěvníky klubu. Po přibližně dvou hodinách jeho produkce však bylo vše nachystáno na příchod druhého účinkujícího, kterým nebyl nikdo jiný, než hlavní hvězda večera, dj Carrione aka Diesel Punk. Tento dj vystupující převážně v Pražských klubech jako jsou například Radost FX, Spiral club nebo Industry 55. Zde, v klubu PH+, začal svou produkci hned svižnými housovými rytmy, které plynule, leckdy skoro až nepozorovaně přecházely do stylů jako jsou trance či progressiv. Jak se jeho produkce chýlila ke konci, byla Carrionova hudba stále tvrdší a stále blíže připomínala techtrance.

Poté, co Carrione opustil svou pozici, octl se na jeho místě Dj Tomahawk, který svým setem celé osazenstvo klubu naprosto rozsekal. Myslím tím, že nastal absolutní zlom v hudební produkci tohoto večera. Žádný house, progressiv či trance a jiné „měkčí“ styly, nýbrž tvrdé a nekompromisní techno. Klubem začaly otřásat tvrdé beaty techno rytmů a na parketu se objevili i lidé, kteří až doposud tiše seděli a vesele popíjeli.

Jako poslední se na řadu dostala pro mnohé přítomné pány třešnička na pomyslném dortu této noci, jediná dáma v kvartetu djs, Djka Bluecat. Byť na první pohled křehká a jemná dívka, jakmile se octne za mixážním pultem, stává se z ní nekompromisní „technolady“. To znamená, že přestože Dj Tomahawk nasadil pekelné tempo, tak Djka Bluecat nezůstala ani v nejmenším pozadu. V jejím setu zazněly i některé známější hity.

Na druhé stage se představili Djs Sens a Tommy. Návštěvníkům restaurace se tito dva pokoušeli zpříjemnit posezení u večerní skleničky dobrého vína či korbelu kvalitního piva hraním především housu či vocal housu, což se jim oběma rozhodně vydařilo a povedlo se jim vytvořit zde velice příjemnou a přátelskou atmosféru.

Obě stage byly velice kvalitně nazvučené. Stage v klubu byla navíc doplněna videoprojekcí, což působilo velice příjemně jakožto vizuální podbarvení zážitku z hudby. Ohledně osvětlení klubu mohu říct, že šlo o klasický standart bez většího překvapení. Jedinou výtku můžu mít k tomu, že jelikož jde o warm up k halové akci, kde nebude nouze o lasery a podobné efekty, tak myslím, že zde jejich absence byla docela citelná.

Hudebně byla akce velice kvalitně obsazená, ale dle mého názoru by jí více slušel páteční večer, jelikož návštěvnost by určitě byla mnohem vyšší, jak by si akce takového kalibru rozhodně zasloužila. Celkově lze ale říci, že až na pár téměř bezvýznamných detailů šlo o akci velice povedenou a doufám, že se podobných v klubu PH+ brzy zase dočkáme.

Zdroj: Bavte.se

Fotoreport z této akce naleznete v sekci Gallery nebo na portále Bavte.se.

© 2006 DJ Carrione