DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
14.08.2007
Po letní dovolené zpět za gramofony a na podia. Nejbližší akce, kam jsem byl pozván proběhnou tento pátek ve Strakonicích, pak hned v pondělí navštívím Mlékojedy u Neratovic a ve středu i Mnichovo Hradiště. Na závěr příštího týdne navštívím i Olomouckou Envelopu, ovšem tentokrát jen s dj technikou.

Léto se pomalu blíží do svého závěru a s ním doslova úprkem zmizela i má dovolená. Arabské dálavy jsou sice pěkné, ale doma je doma a klubová scéna mi už také scházela, což si hodlám teď vynahradit. Již v pátek jsem pozván do jihočeských Strakonic na soukromou akci.

Počátkem týdne vystoupím v oblíbeném letním prostoru Free D Baru v Mlékojedech u Neratovic, kde nám snad bude počasí přát a společně si užijeme příjemného letní večera s možností plážového volejbalu, koupání a slunění. Partnery za gramofony mi budou kolegové z Czech Dance v čele s djem Niftym. Hudební nabídka dne bude obsahovat obvyklou dávku trance a progressive koření.


pro zvětšení mapy klikni zde

Ve středu navštívím další vyloženě letní prostor, kterým je Vostrov Open Air Club v Mnichově Hradišti, kde vystoupím na noci Vostrov sound společně s domácím djem IKSem a pardubickým matadorem Mike Goldfinchem. Už toto spojení nabízí opravdu různorodou noc, jelikož domácí dj IKS svými vystoupeními inklinuje k breakbeatu dnb. Tyto hudební vlny jsou doménou i pardubického dj Mike Goldfinche. Já pak nabídnu výlet do světa rovných beatů.

Středeční noc ovšem zdaleka nenabídne jen djská vystoupení. Dalšími lákadly je tradiční grilovačku a sportovní vyžití. Pro všechny příchozí bude připraven rozpálený gril (někdy i dva), prkénka, nože, tácky, ... . Pokud tedy máte náladu, chuť, čas a hlad, stačí nakoupit něco na gril a ve středu večer na Vostrově.


pro zvětšení mapy klikni zde

Příští pátek navštívím ostravský klub Envelopa, kde proběhne klubová noc Beats & Melody 2, kterou mohu všem vřele doporučit. Já se budu noci účastnit v pozici technika.

© 2006 DJ Carrione