DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
12.10.2007
Legendární noc se opět vrací a s ní i staronové obsazení, které po letech předvede svou sílu. Celkem dvě podia s taneční hudbou promění úterní noc 16.10. ve víkendový mejdan. Kde? V Jihlavském klubu Ponorka.

All Saint VOS Party

Pokud pocházíte z okolí Jihlavy a sledujete dění týkající se taneční scénu už nějaký ten rok, jistě vám neunikla dnes již legendární série VOS parties, která během svého působení nejednou rozčeřila stojaté vody jihlavského klubového večera. Tato noc ač nikdy neměla ambice dostat se do top 10 žebříčků popularity si díky své unikátní atmosféře své místo na slunci vydobyla a mnozí mohou potvrdit, že právem. Vzpomeňme na nejednu noc, která se až nečekaně protáhla do rána a to za gramofony nebylo žádné světově proslulé jméno, ale horda mladých a nadějných djs.

Tito mladí a nadějní djs jsou dnes o poznání starší a výrazně zkušenější, což je zárukou dalšího skvělého mejdanu, což bylo impulzem pro znovuzrození legendy jihlavských nocí VOS party.

Již toto úterý se legendární noc VOS party opět vrací do jihlavského klubu Ponorka, kde se žhavá hudební nadílka bude servírovat ze dvou podií, která představí staro-novou sestavu djs a live actů jmenovitě: Project 1, Carrione aka Diesel Phunk, Johnyk, Bárny, Deep In The Jungle. Úterní noc bude opět žhavá!

All Saint VOS party
út 16.10.2007
klub Ponorka, Jihlava

Live act: Project 1
Djs: Carrione aka Diesel Phunk, Johnyk, Bárny, Deep In The Jungle
Start: 21.00 hod.
Entry: 50 Kč v předprodeji / 70 Kč na místě

© 2006 DJ Carrione