DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
16.11.2007
Už zítra se s vámi rád uvidím v turnovském klubu Turn-off, kde se zcela netradičně a zároveň i premiérově představím v breakové podobě. Přecijen už nějaký ten rok hraji a v mém kufru si našla místo nejedna deska se zlomenými beaty.

Oslavička mých narozenin, která úspěšně proběhla v minulém týdnu je již za námi a mě nezbývá než poděkovat všem dorazivším za účast a atmosféru, díky které se mi hrálo opravdu dobře. Fotografiemi a hudebním záznamem z této noci v dohledné době obohatím tento web, tak ho nezapomeňte pravidelně sledovat.

Ovšem tento víkend bych vás chtěl pozvat na další mé vystoupení tentokráte v turnovském klubu Turn-off, kam jsem byl pozván svým starým známým - djem Mike Goldfinchem na noc Breaks & Beats.

Dj Mike Goldfinch ač na svém začátku roztáčel výhradně řízné techno desky, tak se postupem času propracoval do své současné, a nutno říct do více jak slušivé polohy, breakbeatového dje. Jeho styl hraní není zcela typický, což je jeho silnou stránkou. Rozhodně v sobě nezapře ani svou oblibu v období rave mánie, díky čemuž se mezi jeho deskami dá nalézt opravdu mnoho perliček od KLF přes Orbital až po Royksopp.

Dalším hostem noci bude tentokráte houseový dj Johnyk, který už nejednou dokázal popadnout klub za srdce a roztančit jej.

© 2006 DJ Carrione