DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
14.12.2007
Jako jakýsi vánoční dárek pro všechny tancechtivé jsem ve svém domácím studiu namíchal poslechově laděný set, jež jsem pojmenoval Long way. Set je rozdělen na dvě cd a naleznete jej v sekci download. Přeji příjemný poslech.

Jsem si vědom, že jsem vás, všechny návštěvníky těchto stránek, notně zanedbal v přídělu nové hudby, což nyní napravuji svým novým demem Long way, které naleznete v sekci download.

Obal na cd si můžeš stáhnout po kliknutí na příslušný obrázek.

Demo set Long way je kompilací tranceovou avšak tentokráte čistě poslechovou, která by vám měla dělat společnost při vašich mnohdy dlouhých cestách, čemuž odpovídá i samotný název, či ve chvílích smutku nebo sklíčenosti. Skladby jsem vybíral záměrně bez ohledu na dobu vzniku skladby, ale s důrazem na celkovou skladbu celého setu, který má jako celek působit uklidňujícím dojmem s lehce se měnící dynamikou.

Celkem dvě cd o délkách (64.38 min. a 51.31 min.) vám nabídnou skladby od světově známých autorů DT8 Project, Moogwai, Armina van Buurena, Signalrunners, Stoneface & Terminal či Ferry Corstena a dalších. a nechybí na nich osvědčené hity jako Silence či Viola.

Přeji vám příjemný poslech nejen v době nadcházejících vánočních svátků.

© 2006 DJ Carrione