Home Contact
Biography
DJ Carrione

Carrione, Diesel Phunk (Mix.cz)

Diskografie:

2010
Chicane-Popiholla (Diesel Phunk Mix) - 7:51 min
Relax - 10:56 min

2007
Seven - 7:51 min
Acid - 7:31 min
DieselPhunk Rock - 4:44 min
Summer Wave - 5:02 min

2006
Dangerous Favour - 8:31 min

2003
Pure - 7:08 min
Cult of Light - 8:26 min
History - 7:24 min
Saygon - 11:27 min

Bio:
Dj Carrione aka Diesel Phunk se na ceské tanecní scéne pohybuje od roku 1999, behem let nasbíral mnoho djských zkušeností, které z neho udelali typ univerzálního dje. Se jménem Carrione aka Diesel phunk se tak mužete setkat nejen na plakátech techno parties, ale i na akcích zamerených na house a trance. Ovšem nejradeji hraje bez stylového omezení dle svého citu a nálady publika.

První djské krucky dje Carrione se odehrávali v podhoubí pražské prevážne houseove zamerené scény, kde se tehdy ješte výhradne techno dj Carrione snažil prosadit mezi množstvím zacínajících dju. V této dobe zacíná Carrione hojne spolupracovat s další mladou nadejí pražské scény house djem Johnykem, s nímž pravidelne hrával v legendárním pražském klubu XT3.

Jak rostly Carrionovy zkušenosti, tak i pribývalo možností prezentovat své hudební cítení v klubech Spiral club, CZ Beat nebo napr. Terminal bar. Ovšem pro jeho další vývoj byla nejduležitejší spolupráce se Spiral clubem, konkrétne s duem dju Trisco a Prochy (dnes Pete Walk), kterí dovedli u dje Carrione probudit zájem nejen o house, ale i trance a hlavne dali Carrionovi možnost hrát po svém boku, címž získával radu neocenitelných zkušeností. Pozdeji pricházejí i první hraní ve významných pražských klubech Radost FX, Industry 55 a celé rade mimopražských klubu. V této dobe se dj Carrione ojedinele objevuje i na Slovenska a startuje svou rezidenturu na sérii akcí Atom Pop, které ceskému publiku predstavili nejednu svetovou hvezdu.

Rok 2002 byl pro dje Carrione celý ve znamení príprav na nakonec bohužel neuskutecnený festival Megatron, který se jednoznacne stal cerným Petrem ceské tanecní scény pro rok 2002. Po neúspechu tohoto festivalu se Carrione stahuje do ústraní.

Až po dlouhých šesti mesících se znova objevuje jméno Carrione na ceské tanecní scéne a to hlavne díky prispení pražského dje B.One.K a pardubického Mike Goldfinche. Carrione se opet zacíná objevovat v klubech po celé CR po boku nejen ceské djské špicky. V této dobe Carrione navazuje užší spolupráci s djem B.One.K, která se vyznacuje prevážne promotérskou cinností. Oba djs využívají svých zkušeností a zakládají putovní klubové noci Kamikaze a Extravaganza.

Rok 2004 je pro dje Carrione rokem nových zkušeností nejenže stojí u zrodu nového internetového média Hudebniportal.cz, ale spolecne se svým producentským partnerem zakládá hudební projekt Shaderlands, který pozdeji mení jméno na Diesel Phunk.

V roce 2005 dj Carrione pridává ke svému jménu natrvalo prídomek Diesel Phunk a stává se rezidentem jednoho z nejpopulárnejších klubu v CR, pražského klubu Mecca a noci Meccamix, která se stává nejnavštevovanejší klubovou akcí na ceské tanecní scéne a vyznacuje se spoluprácí s anglickým klubem Ministry of Sound. V této dobe se rozrustá i cinnost internetového média Hudebniportal.cz, které se transformuje v portál MIX.cz.

Dnes se dj Carrione aka Diesel Phunk venuje krome djingu i hudební produkci. Mezi jeho další aktivity patrí pusobení v managementu iRadia Sensation Factory, kde má i svuj pravidelný porad Party Week, vysílaný každý ctvrtek od 20 hodin. Jeho jméno již zdaleka není spojeno jen s technem, ale i s trancem, progressive a house. Díky svému hudebnímu podání a citu se jeho jméno objevuje na line-upech mnoha klubu.

Carrione aka Diesel Phunk již vystoupil napr. s:
Ben Longem, Xentrixem, Paulem Mackem, Leonem Bolierem, Signum Djs, Galenem Behrem, Lee Daggerem, Marblem, Richardem Mowbrayem, JJ aka Jesus at Workem, Nippym, Luke Sunem, Hypertraxx, Marcem di Micoli a kompletní cesko - slovenskou špickou.

Carrione aka Diesel Phunk vystoupil v klubech:
Radost FX(Praha), Mecca(Praha), U-club(Bratislava), B-klub(Bratislava), Fabric(Ostrava), 603(Tábor), Liquid(Liberec), Escape(Liberec), N-Joy(Most), Industry 55(Praha), KD Mšené Lázne, Doma(Ústí nad Labem), Real Feel(Belá nad Radbuzou), KD Liberec, Tip club(Chomutov), Maddox(Prelouc), Zderina(Police nad Metují), Sépie(Týnište nad Orlicí), Úlet(Vlašim), KD Hlušice, Koloseum(Krupka u Teplic), KD Prestavlky(Sedlec-Prcice), Event(Hradec Králové), Ostrof(Mnichovo Hradište), Bastion XXXV(Jaromer), XT3(Praha), Guru(Praha), MC Veltruby, Club 4 you (Louny), Cirkus (Ústí nad Labem), Max (Králíky u Nového Bydžova), Bílý dum Svitavy a další

© 2006 DJ Carrione