Home Contact
Press

<< Back to press index

ilustrační obrázek
02.07.2006
Již v pátek 7.7. proběhne v ostravském klubu Fabric předpremiéra nové ostravské rezidentní noci dje Orbitha s názvem DJ Orbith in Fabric. V rámci večera se za gramofony objeví i djs Carrione aka Diesel Phunk a B.One.K.

Je nepochybné, že dj Orbith se od dob konce deváté dekády minulého století stal v českém klubové prostředí pojmem. Tento dj má již dlouho dopředu svůj kalendář doslova napěchován k prasknutí, což jej činí pro mnohé promotery jen těžko dosažitelným. Ostravský klub Fabric si je této skutečnosti vědom a s ohledem na Orbithovu popularitu v Ostravském kraji startuje pravidelnou rezidentní noc DJ Orbith in Fabric, která oficiálně startuje v říjnu tohoto roku.

Správně jste si všimly slůvka oficiálně, protože noc DJ Orbith in Fabric má svou předpremiéru na počátku prázdnin již v pátek 7.7.2006, kdy se za gramofony kromě nového rezidenta Fabricu dje Orbitha objeví i duo djů působících na české taneční scéně nějaký ten rok, djů vytvářejících atmosféru, duo Carrione aka Diesel Phunk a B.One.K.Carrione aka Diesel Phunk
DJ aktivně se pohybující na české taneční scéně od roku 1999. Tento dj je znám svou hudební přizpůsobivostí díky čemuž jeho jméno můžete naleznout jak na techno, tak i trance, progressive či house akcích. Jeho vysoká variabilita, které dosahuje díky aktivnímu využití technologie Final Scratch 2, mu v minulosti zajistila kromě hraní s mnoha zahraničními hvězdami např. Marco di Micoli, Xentrix, Paul Mack, Felipe, Ian Ossia, Marble, JJ aka Jesus at Work, Nippa, Ben Long, Lee Dagger(Anglie), Luke Sun(Německo) mimo jiné i rezidentní noc ve významném pražském klubu Mecca s názvem Meccamix.

B.One.K
Jméno B.One.K se poprvé objevilo na plakátech v roce 1996, kdy se zabýval výhradně tvorbou a prezentací vlastní hudby. Djem v pravém slova smyslu se B.One.K stal až v roce 1998, kdy vyměnil analogové stroje za pár gramofonů. Z počátku bylo jméno tohoto dje úzce spjato s klubem MC Veltruby u Kolína, který leží v srdcích mnoha clubberů dodnes. Později se tento dj kromě hraní s hvězdami zahraničního formátu např. Ben Long, Steve Stoll, Colin Dale, Mark Broom, Inigo Kennedy, Jesus At Work, Felipe, Luke Sun, Mathias Kaun, staral i o produkci klubů Flash či MC Březnice.

Line-up DJ Orbith in Fabric:
21:00 – 23:00 Fabric resident
23:00 – 01:00 B.One.K
01:00 – 03:00 Orbith
03:00 – 05:00 Carrione aka Diesel Phunk

Přijďte si i vy užít počátku nového léta a oslavy nové rezidentní noci DJ Orbith in Fabric.
© 2006 DJ Carrione