DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
05.01.2009
Poslední noc měsíce ledna bude v pražském klubu Vertigo ve znamení párty Czech Dance. Klubová noc nabídne kromě mé osoby i osvědčenou dvojici sličné MeryEn a Niftyho. Speciálním hostem večera pak bude z Velké Británie dorazivší dj L´Sada. Hudební nabídka noci bude v hávu house, progressive house a techhouse.

Víme, že lyžařská sezóna je v plném proudu, ovšem co dělat pokud je do hor daleko nebo vás již omrzelo neustálé řádění na kopcích či vás trápí chlad? Odpověď je jako vždy velmi prostá. Pojďte za zábavou, která je blíž a nabídne i žhavou atmosféru!

Sličná MeryEn, rozvážný Nifty, výbušný Carrione aka Diesel Phunk a speciální host večera dj L'Sada, momentálně žijící ve Velké Británii, se postarají o vaši zábavu od časných večerních hodin až do rána v rytmu housových a progressivních beatů.

L'Sada

Hraje od roku 1999. V minulosti byl dlouholetým moderátorem rádia Kiss Publikum. Představil se jako resident ve spoustě dnes již legendárních klubů na Zlínsku např.: Fabrik Vizovice, Paříš, Club 603. Později hojně navštěvuje významné kluby v České republice a na Slovensku. Momentálně žije ve Velké Británii, kde se kromě jiných činností věnuje i svému oblíbenému hudebnímu stylu progressive.

Carrione aka Diesel Phunk

Hraje od roku 1999. V minulosti resident klubů Mecca, XT3, Industry 55 či Spiral clubu. Tento dj za dobu svého působení na taneční scéně navštívil všechny významné české a slovenské kluby v čele s pražskou Radostí FX, ostravským Fabricem či bratislavským U-clubem, kde si zahrál nejen po boku česko - slovenské djské špičky, ale i zahraničních hvězd např.: Bena Longa, Xentrixe, Paula Macka, Leona Boliera, Signum Djs, Galena Behra, Lee Daggera, Marbla, Richarda Mowbraye, JJ aka Jesus at Work, Nippy, Luke Suna, Hypertraxx, Marca di Micoli a dalších. Carrione zároveň opakovaně vystoupil na rádiích Evropa 2, Wave a mexickém rádiu Masmusic. Hudební záběr – trance, house, progressive a techno.

MeryEn

Hraje od roku 2002. První vystoupení absolvovala v klubech Ostravska – Větrák, Bar-Vy, Tazzmania a Fabric, kde hrála např. s Master G nebo Sneakem. Později navštívila např. slovenský Club 22, polské kluby Pozytywka v Rybniku a Ex.Lemon v Gliwicích, pražské kluby Roxy a Mecca. V říjnu 2005 hrála na mega párty Explosion s koncentrací nejlepších DJane z Česka a zahraničí, která usilovala o zápis do Guinessovy knihy rekordů. V sousedním Německu vystoupila jako hlavní protagonistka párty Pleasure Deluxe. V roce 2008 vystoupila v brněnské klubu 7 Nebe a Mersey, kde vystoupila po boku Corvina Daleka. MeryEn se stylově pohybuje na platformě house a progressive house.

Nifty

Hraje od roku 2003. V minulosti pořadatel tanečních akcí v Uherském Hradišti, zejména v klubu Mír, kde pořádal akce s názvem „Summer House“. Později přesídlil do Prahy, kde zakládá agenturu Czech Dance a začíná pořádat stejnojmenné akce. Nifty se stylově zaměřuje na trance, progressive house a house.

Vertigo Club, Praha

Klub Vertigo naleznete v Praze 1 nedaleko Václavského náměstí na rohu ulice Havelské a Uhelného trhu v budově číslo 4. Na místo konání se dostanete pěšky ze stanice metra Můstek (trasa A a B) či z tramvajové zastávky Národní třída.

Další noc Czech Dance v pražském klubu Vertigo startuje již 31.1.2009 od 21 hodin.

© 2006 DJ Carrione