DJ CARRIONE - Home/News
Home Contact
Home/News

<< Back to news index

ilustrační obrázek
11.09.2006
V pátek 22.9. po poměrně dlouhé době zavítám do severočeského Liberce, konkrétně do klubu Liquid na noc Wet Ride. Hostem večera bude kromě mě i populární dj Orbith.

Liberecký klub Liquid jsem již v minulosti na svých cestách navštívil celkem dvakrát a vždy se mi prostor zamlouval. Nebyl přehnaně velký a nejen vystupujícím djům, ale i návštěvníkům nabízel opravdovou klubovou atmosféru, která by se dala shrnout do hesla: V klubu jako doma.

Za téměř 14 dní 22.9. se v tomto prostoru objevím již potřetí a jsem zvědam, čím mě tento klub nadchne nyní. Zatím vždy v mezidobí mezi mými návštěvami proběhla rekonstrukce klubu, která vždy změnila interiér.

Má třetí návštěva, která proběhne v rámci noci Wet Ride bude i jakousi místní premiérou, protože se v Liberci poprvé představím s technologií Final Scratch.

Samozřejmě, že line-up noci není postaven jen na mé osobě, tudíž již nyní se můžete těšit na populárního dje Orbitha, kterého není potřeba blíže představovat a dje spřízněné se samotným klubem Liquid Pety, Jay Dany Dee a B-Faced.pá. 22.9. WET RIDE
ORBITH (Marsey / CZ), Carrione aka Dieselphunk (MIX.cz)
Pety (turn-off), B-Faced (LQD) and guest Jay Dany Dee
styl: WnH / house / trance
entry: 80,-
© 2006 DJ Carrione